Το πιο πολύτιμο "κομμάτι" της συλλογής σας!! (Παιχνίδια - Hardware - Software)

Αν πάρουμε κριτήριο το πόσο αγαπάμε ένα τίτλο, τότε θα πω ένα που μου έρχεται στο μυαλό και είναι το Snow Bros Jr για το Game Boy το οποίο είναι σπάνιο σχετικά κουτάτο αλλά δεν είναι και το παιχνίδι που έχω δώσει τα πιο πολλά λεφτά. Απο κονσόλες όμως θα πω το Multi Mega που πραγματικά είναι πολύτιμο καθώς μου κόστισε αρκετά λεφτά αλλά και ως γνωστό είναι ένα από τα 5000 κομμάτια που βγήκαν για την Ευρώπη.
 
για μένα είναι το game & watch donkey kong της nintendo στο μέσον της φωτογραφίας που είναι sealed..

attachment.php
 
ΜΜΜ... Λαχταριστό αυτό το G&W!!! :thumbup:

Καλό είναι στον τίτλο του thread, να προστεθεί και το [software], αφού αυτό που πραγματεύεται είναι βιντεοπαιχνίδια... ;)
 
ntsmrtz είπε:
για μένα είναι το game & watch donkey kong της nintendo στο μέσον της φωτογραφίας που είναι sealed..
attachment.php
Με αυτό το snoopy tennis μεγάλωσα.
 
DINO είπε:
ΜΜΜ... Λαχταριστό αυτό το G&W!!! :thumbup:
Καλό είναι στον τίτλο του thread, να προστεθεί και το [software], αφού αυτό που πραγματεύεται είναι βιντεοπαιχνίδια... ;)
Έβαλα ό,τι σχετικό με gaming στον τίτλο, οπότε τα κάλυψα?! :)
 
Thanx, but ο εμπνευστής του thread αναφέρει μόνο τα παιχνίδια... ;)
 
ζηλεύω το snoopy tennis...για την ακρίβεια θα το ήθελα! ;)

Πολύ καλή η συλλογή σου πάντως!
 
Xμμ δεν ξερω ,ποτε δεν πηρα κατι για την "πολυτιμοτητα" του,i guess σε gaming μου κατσε να'χω το Kolibri για το 32Χ boxed.


 
Το terranigma στο κουτί του, σε άριστη κατάσταση :)
 
theoritikos είπε:
Το terranigma στο κουτί του, σε άριστη κατάσταση :)
Εμ, επρεπε να ειχες παρει τοτε που το βρηκες και το secret of mana και illusion of time...
 
mike είπε:
Εμ, επρεπε να ειχες παρει τοτε που το βρηκες και το secret of mana και illusion of time...
Το έχω και το secret of mana, αν και το κουτί του είναι σε άθλια κατάσταση.

Για το illusion of time, ναι το ξέρω είμαι απαράδεκτος που το προσπέρασα.... :xm:
 
Μάλλον το γνήσιο Metal Slug 2 για το Neo Geo AES μου.
 
Καλησπερα κ απο εμενα.τα πιο σπανια κομματια της συλλογης μου:hagane(mint),shining force 3,panzer dragoon saga,dungeons&dragons collection,the flash(ms),sega multi mega,half life(ps2),suikoden 1+2,heberekes popoitto,castlevania symphony of the night limited edition.εχω κ αλλα που δεν θυμαμαι αυτη τη στιγμη.
 
vasilas432 είπε:
Μάλλον το γνήσιο Metal Slug 2 για το Neo Geo AES μου.
Ωραίο κομμάτι! Το χεις από την εποχή που κυκλοφόρησε ή το απόκτησες αργότερα ως συλλέκτης?
 
Μάλλον άργησα να δω την ερώτηση σου αλλα κάλιο αργά παρά ποτέ! Το απόκτησα ως συλλέκτης. Όταν κυκλοφορούσε και έκανε 100.000 δραχμές το παιχνίδι εγω με το ένα χέρι έπαιζα mega drive και με το άλλο κρατούσα το μπιμπερό μου :p
 
Πίσω
Μπλουζα