Το πρώτο μου περιοδικό (εκτός comics)

Miss Seventeen! Ουάου!! Το θυμάμαι τόσο αμυδρά, σαν να ήταν όνειρο! Ένα τεύχος έχω δει? Δύο? Πραγματικά, θα σε γελάσω.
 
PIXEL, ΜicroMAD, USER, PC-MASTER, Computer Για όλους (αυτά από το πρώτο τεύχος), Τρίποντο, Metal Hammer, Computer Software, σποραδικά Πτήση και Διάστηκα. Αργότερα ξένα περιοδικά, Zzap!64, Amiga Format, Computer and Video Games, ZERO, ότι έβρισκα διαθέσιμο στο περίπτερο της Ομόνοιας, αναλόγως και τα βαλάντια μου.
 
Εγώ ήμουν μικρομέγαλο .. Δεν έπιασα ποτέ στα χέρια μου Μανίνες - Κατερίνες και γενικά κοριτσίστικα.. Εκτός απο κόμικ εκεί γύρω στα 12 άρχισα να ξεφυλίζω τα περιοδικά της μαμάς., Γυναίκα , Κοσμοπόλιταν, περιοδικά ιταλικής κ γαλλικης μόδας .. Τέτοια.. :p Το πρώτο περιοδικό που αγόρασα ήταν το Ποπ κ Ροκ..
 
Εγώ ήμουν μικρομέγαλο .. Δεν έπιασα ποτέ στα χέρια μου Μανίνες - Κατερίνες και γενικά κοριτσίστικα.. Εκτός απο κόμικ εκεί γύρω στα 12 άρχισα να ξεφυλίζω τα περιοδικά της μαμάς., Γυναίκα , Κοσμοπόλιταν, περιοδικά ιταλικής κ γαλλικης μόδας .. Τέτοια.. :p Το πρώτο περιοδικό που αγόρασα ήταν το Ποπ κ Ροκ..
Ιδια με εμενα κι εσυ.
 
Δεν ξέρω αν υπάρχει ως θέμα, αλλά θυμάστε ποιό περιοδικό για πιο μεγάλες ηλικίες αγοράσατε όταν πήγατε στο λύκειο; εντατικά άρχισα να αγοράζω αρχές 1995 όταν ήμουν Γ Λυκείου.

*το τεύχος Σινεμά με το οποίο ξεκίνησα να αγοράζω εντατικά περιοδικά:

DSCN7805 (406 x 523).jpg

*Και το επόμενο ήταν πάλι Σινεμά και ήταν αυτό:
44916f36-8f55-44ab-8680-735b9a9884ad.jpg

Και απο Οκτώβριο του 1995 όταν ξεκίνησα φοιτητής μπήκαν το Δίφωνο και το Ποπ και Ροκ στην ζωή μου,κάθε μήνα με ενδιαφέροντα θέματα και πάντα με ωραία cds.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τα πρώτα μου περιοδικά πέρα από Μίκυ Μάους ήταν το Αφισόραμα και η Κατερίνα
 
Πίσω
Μπλουζα