Το τρομερό παιδί - Problem Child (1990)

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
601
αξεχαστη ταινια που πιστευω ολοοι εχουμε δει μικροι με ηρωα ενα αγορι τον τζουνιορ που υοθετειται απο μια οικογενεια δεν θα ξεχασω την σκηνη που πηγαν να τον παρουν απο το ορφανοτροφειο και οι καλογριες εκαναν παρτυ οπως και την σκηνη με την μπουνια στον κλοουν

ειχε βγει και νουμερο 2 που ειχε μια κορυφαια σκηνη στο λουνα παρκ που ο τζουνιορ χαλασε το crazy dance και ειχαν ζαλιστει ολοι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ορίστε ένα μικρό στιγμιότυπο από την ταινία "Το Τρομερό Παιδί Νο 2".

 

 




 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
@sparklingeagle

To τραγουδι των AC/DC κυκλοφορησε 14 χρονια πριν την ταινια
 
Υπήρξε και διασκευή του τραγουδιού από τους Smokestack, το συγκρότημα του πρώην κιθαρίστα του Eric Clapton Doyle Bramhall II.
 
Η ταινία δυστυχώς δεν μου άρεσε λόγω των χοντροκομμένων αστείων του μικρού πρωταγωνιστή...
 
Φανταστικές ταινίες, όσο χοντροκομμένες κι αν ήταν. Ειδικά

η σκηνή από την πρώτη ταινία, που κάνει το πάρτυ μ...ην πω πώς το κάνει... Και πόσο τέλειο κομμάτι!
 
Τι παιδί κι αυτό πάντως...Δεν θυμάμαι να έχω δει το 2 αλλά το 1ο ήταν απόλαυση. Ειδικά όταν χάλασε το πάρτυ της μικρής.
 
Το πιτσιρίκι σε κόκκινο κύκλο δε μοιάζει το Τρομερό Παιδί;

Στρουμφοτσουλήθρες.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μια καλτ ταινια που στανταρ θα τη βαλει μια φορα η τηλεοραση, καπιο καλοκαιρινο μεσημερι, οταν δεν εχει αλλο να βαλει (χρονογεμίστρα). Εχω δει δεκαδες φορες το τρειλερ αλλα την ταινια δεν την εχω δει ποτε ολοκληρη.

Παντως η φατσα του παιδιου μου σπαει στα νευρα. Αντιπαθεστατο! Δε θα ηθελα να τον ειχα συμαθητη, και αν τον ειχα σιγουρα θα ειχαμε πλακωθει, χωρις λογο :Ρ
 
Πίσω
Μπλουζα