Τρισδιάστατο browsing στο Retromaniax

Ναι ναι το βλεπω και εγω,αυτο ειναι το θριντι του 3DS αυτο που αποκταει βαθος η οθονη,ο Γουαλης μιλαει για την πιο καινουργια εκδοση που πετιεται το αβαταρ εξω απο το μονιτορ!
 
Ευελπιστουμε απο την πρωτη του μηνος το plugin να εγκατασταθει επιτελους.
 
Aardy εχω πληροφοριες απο μεσα - σε 2-3 μερες θα ειναι σε λειτουργια.
 
Mακαρι ,θα κανει παταγο,απο τα λιγα forums πανευρωπαϊκα με τετοια δυνατοτητα.


Cutting Edge!!
 
Λοιπόν, με τον κίνδυνο να φάω ban, δημοσιεύω την παρακάτω φωτό που διέρευσε και ήρθε στα χέρια μου κατά λάθος...

attachment.php


Όπως φαίνεται, ο χειρισμός του site, θα γίνεται εξ'ολοκλήρου με ένα κλασικό Atari joystick!!!!

Άμα δεν ακούσετε ξανά νέα μου... ξέρετε...
 
DINO είπε:
Λοιπόν, με τον κίνδυνο να φάω ban, δημοσιεύω την παρακάτω φωτό που διέρευσε και ήρθε στα χέρια μου κατά λάθος...
attachment.php


Όπως φαίνεται, ο χειρισμός του site, θα γίνεται εξ'ολοκλήρου με ένα κλασικό Atari joystick!!!!

Άμα δεν ακούσετε ξανά νέα μου... ξέρετε...
χαχαχαχαχαχαχα ωραιος Atariman:thumbup:
 
Ντινακο..."ζωγραφισες" παλι!!!!!! :bow: :bow:
 
Φτου... Με νύχια και με δόντια παλεύαμε να μείνει κρυφό ότι το φόρουμ θα "φτύνει" από την οθόνη τρισδιάτατα Milko...

You ruined it! :p
 
Mετα την μεγαλη επιτυχια του 3D το Retromaniax πρωτοπορει και παλι αυτην την φορα ανακοινωνοντας υποστηριξη VR σε πολλες πλατφορμες.
 
Πραγματικα το browsing στο νεο RetroManiaX ειναι η μονη φαση που το Oculus Rift μου, δικαιολογησε τα λεφτα του. Στησαμε και τερμα δεξια ολο το πανελ των σκαναρισμενων περιοδικων. Ριχτε μια ματια
 
Πίσω
Μπλουζα