Τύχη και Γνώσεις

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Joined
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.961
Αντιδράσεις
450
Τηλεπαιχνίδι στην ΕΡΤ την περίοδο 90-91 με Ελένη Φιλίνη και Παύλο Ευαγγελόπουλο!Είχε δώρα από τηλεοράσεις και δωροεπιταγές ως χαρτί υγείας και χαρτοπετσέτες!Το θυμάται κάποιος?Πως παιζόταν?
 
Να πω την αληθεια δεν το πολυθυμαμαι,αλλα λογικα απο τον τιτλο βγαζεις και συμπερασμα και το πως παιζοταν. :xm:
 
Δε θυμάμαι πως παιζόταν, αλλά η φιλίνη ήταν μονίμως καθισμένη στο γραφείο, ενώ ο Ευαγγελόπουλος μονίμως όρθιος...
 
Αυτό που θυμάμαι μόνο είναι ότι κάποιος είχε κερδίσει χαρτί υγείας!!!!!Και είχα σκάσει στο γέλιο!
 
TYXH%20K%20GNWSEIS%201991
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! για αρχη τουλαχιστον πειραματιστηκα και παιδευτηκα αρκετα ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ να στειλω και το κειμενο να θυμηθητε πωσ παιζοταν το γκειμ τοτε επιτηδες δηλαδη δεν εκανα σμικρυνση πριν την ανεβασω σορρυ για την ποιοτητα εικονας αν ειχα και καλυτερης ποιοτητας κινητο με πιο ψηφιακη εικονα ....ειμαι φτωχος βλεπετε (τουλαχιστον απο αρχεια ειμαι αρκετα πλουσιος στειλετε κανα καλο κινητο ρε παιδια μηπως βγουν με καλυτερη ποοτητα

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Thanasi7 καλως ορισες στο φορουμ και καλη συνεχεια.

Aν διαβασεις τους κανονισμους του φορουμ θα δεις οτι τα Greeklish απαγορευονται.

Η φωτο πολυ ενδιαφερουσα ,περιμενουμε και αλλες. :thumbup:
 
TYXH%20K%20GNWSEIS%202


TYXH%20K%20GNWSEIS%20NO2
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ από ότι θυμάμαι κάποιος είχε κερδίσει ένα σπίτι (αξίας 12.000.000 δρχ ) και ένα σκάφος.
 
Βίντεο από το τηλεπαιχνίδι.

 
το παρακολουθουσα συχνα αυτο το τηλεπαιχνιδι,μου αρεσε αν και δε θυμαμαι λεπτομερειες
 
Πίσω
Μπλουζα