Τop 10 αγαπημένων παιχνιδιών στο Playstation 1

Ωραια, θα το δω αυριο το πρωι με το καφε μου :thumbup:
 
Το είδα,δε μπορώ να πω οτι μου έκανε κάποια ιδιαίτερη εντύπωση,απλώς θα πω όλα τα γούστα σεβαστά,επειδή έχει να κάνει καθαρά με προσωπικές επιλογές.
 
SurvivalHorror είπε:
Το είδα,δε μπορώ να πω οτι μου έκανε κάποια ιδιαίτερη εντύπωση,απλώς θα πω όλα τα γούστα σεβαστά,επειδή έχει να κάνει καθαρά με προσωπικές επιλογές.
Όπως λέμε και στο βίντεο είναι καθαρά τα παιχνίδια που παίξαμε πιο πολύ. Αυτό έχει να κάνει με διάφορες συγκυρίες όπως πχ τι μας έφεραν ως δώρο κτλ. Όπως είπες είναι θέμα γούστου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παναγιώτη βλέπω έχεις στήσει ολόκληρο στούντιο. Πολύ ωραίος! Την παρούσα στιγμή ούτε καλή σύνδεση έχω για να δω το βίντεο ούτε χρόνο. Λίγο που το προχώρησα όμως είδα κάποιο ραλάκι εκεί στο 21:00. Δεν κατάλαβα ποιο είναι αλλά γενικά το PS1 έβγαλε πολλά ραλάκια. Το πρώτο Ridge Racer αξέχαστο.
 
johnny19818 είπε:
Παναγιώτη βλέπω έχεις στήσει ολόκληρο στούντιο. Πολύ ωραίος! Την παρούσα στιγμή ούτε καλή σύνδεση έχω για να δω το βίντεο ούτε χρόνο. Λίγο που το προχώρησα όμως είδα κάποιο ραλάκι εκεί στο 21:00. Δεν κατάλαβα ποιο είναι αλλά γενικά το PS1 έβγαλε πολλά ραλάκια. Το πρώτο Ridge Racer αξέχαστο.
Γεια σου Γιάννη και ευχαριστώ. Β Το ραλακι που είδες είναι το gt2 αλλά πιο νωρίς υπάρχει και το ridge racer. Μόλις εισαι σε θέση να το δεις εύχομαι να το απολαύσεις
 
Πίσω
Μπλουζα