"Υποείδη" ελληνικών βιντεοταινιών

Kαι τι δεν θα δινα να της δώσω ένα... ντάν!!!
 
Μόνο "ένα νταν" ;

Εγώ oλόκληρο καμπαναριό θα ήθελα να της δώσω !

ΝΤΑΝ-ΝΤΙΝ-ΝΤΟΝ-ΝΤΑΝ-ΝΤΙΝ-ΝΤΟΝ !!!
 
Νομιζω τωρα ειναι πιο ωραια απο παλια(οταν ηταν νεα δηλαδη).Για την ηλικια της ,θα ελεγα "κραταει" ακομα...
 
Ναι, το πλαστικό δεν χαλάει... το λένε και οι Οικολόγοι... ;)

Οταν φύγει από αυτό το μάταιο κόσμο δεν θα την θάψουν... θα πάει για ανακύκλωση > :D
 
Αφου γινεται λογος για Φιλινη καταθετω κι εγω τη συμφωνη γνωμη για το ο,τι τωρα πλεον ειναι ακομη πιο ομορφη και ελκυστικη. Οκ οκ σταματαω στο ελκυστικη.......Παντως αν θυμαμαι καλα ειχε ερθει σε επισκεπτηριο στο Μεγαλο Πευκο οπου υπηρετουσα το 1999 για να συναντησει τον ανηψιο της και ομολογω οτι ειχα παθει ...οπλακα με το ποσο καλυτερη ηταν σε σχεση με τα ενδοξα 80's.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
@portarinos

φαντάρος ε!

Πόσες νύχτες πέρασες από τότε, παρέα με την ανάμνηση της;

;)
 
portarinos78 είπε:
στο Μεγαλο Πευκο οπου υπηρετουσα το 1999
Ωραίος Κομάντο!

Έπρεπε να βγάλεις κανένα σύνθημα τύπου «Η Γωγώ η Μαστροκώστα…», ξέρεις εσύ… :cool:
 
Εχουμε κομαντα στο φορουμ???

ουπς off topic...θεση για καμψεις λαβατε!πανω-κατω-πανω-κατω........
 
Τοπ θάλασσα και πίσω… :cool:

To thread έπεσε θύμα Καταδρομικής... :D
 
Mπούτια και γυαλιστερό καλσόν αυτό είναι η δεκαετία του 80
 
ρε παιδια ξεχασατε το γνωστοτερα υποειδη της εποχης που δεν ειναι αλλα απο τις ταινιες με μαθητες κ απο τις ταινιες με ποντιους

carolina3.jpg
4.jpg


5.jpg
9.jpg
 
Το Φλωρεντη καπου τον παιρνει το ματι μου να παιζει θεατρο.(εγραφε και μουσικη στις ταινιες που επαιζε η οποια "μυριζε" 8bitιλα.)

Ο Σουπιαδης τι απεγινε?
 
Τέτα Ντούζαυ. Οικογενειακή εταιρία ηθοποιών. Με τι να ασχολείται σήμερα άραγε?
 
Πωλήτρια Καλσόν και Κολλάν ????
 
Δεν νομίζω να κολλάει εδώ αλλά θα ρωτήσω. Ο Διονύσης Ξανθός (ο θρυλικός Στέφος από τον Γύρο του θανάτου) που έχει χαθεί? Τελευταία είχε παίξει στο Σαλονικιό και σε μια άλλη ταινία που είχε μια γκόμενα αλλοδαπή η οποία πέθανε κλπ. Ποιός δεν είχε συμπάσχει μαζί του στο γύρο του θανάτου. Τι απέγινε αυτός ο ηθοποιός?
 
maxouli είπε:
Δεν νομίζω να κολλάει εδώ αλλά θα ρωτήσω. Ο Διονύσης Ξανθός (ο θρυλικός Στέφος από τον Γύρο του θανάτου) που έχει χαθεί? Τελευταία είχε παίξει στο Σαλονικιό και σε μια άλλη ταινία που είχε μια γκόμενα αλλοδαπή η οποία πέθανε κλπ. Ποιός δεν είχε συμπάσχει μαζί του στο γύρο του θανάτου. Τι απέγινε αυτός ο ηθοποιός?
Νομίζω ότι λεγόταν Ξάνθος και όχι Ξανθός.

Πάντως, σε κάθε περίπτωση προσυπογράφω την απορία σου !

ΠΟΥ'ΝΑΙ Ο ΞΑΝΘΟΣ ;;; (ΟΕΟ)
 
Πίσω
Μπλουζα