Φιγούρες Στρουμφάκια

Aαα έχω εγώ την ψιψινέλ. Θα τη βγάλω φωτό.. τους κακούς (όπως τον Δρακουμέλ) δεν τους θέλω, αλλά αυτή ναι! Επίσης είχα και τον σκύλο των στρουμφ αλλά κάπου έχει χαθεί, θα τον ανακαλύψω πού θα πάει...

Warrior η συλλογή σου είναι τέλεια! :D Τον αγρότη πού τον πήρες; Θυμάσαι;; Θέλω κι εγώ... Είναι το αγαπημένο μου στρουμφάκι!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εγω αυτη την συλλογη την εχω απο μικρος!! κ αγοραζα στρουμφακια απο διαφορα ταξιδια που εκανα!! εχω να αγορασω στρουμφακια πολλα χρονια! τωρα θελω να αγορασω κανα σπιτι κ κατι αλλα που εχουν κυκλοφορησει για το display μου!! κ το σκακι που εχει κυκλοφορησει!
 
wheeled warrior είπε:
εγω αυτη την συλλογη την εχω απο μικρος!! κ αγοραζα στρουμφακια απο διαφορα ταξιδια που εκανα!! εχω να αγορασω στρουμφακια πολλα χρονια! τωρα θελω να αγορασω κανα σπιτι κ κατι αλλα που εχουν κυκλοφορησει για το display μου!! κ το σκακι που εχει κυκλοφορησει!
συγχαρητηρια που διατηρησες τη συλλογη σου σε σχεδον αψογη κατασταση!!κυκλοφορησε και σκακι με στρουμφακια;;; :eek:
 
τωραααα?? το σκακι εχει κυκλοφορησει εδω στην ελληνικη αγορα τουλαχιστον πανω απο διχρονο!! ναι βασικα ολα της συλογης μου ταχω σε καλη κατασταση μιας κ την εχω αρχισει πολλα χρονια πριν!! κ απλα τωρα περιμενω καινουρια βιτρινα να τα ξαναβαλω ολα μεσα !!
 
Πίσω
Μπλουζα