Φιλμογραφία Έλενας Ναθαναήλ

Από τις γνωστές κοινωνικές ταινίες ήταν κ το Εκείνο το καλοκαίρι με υπεροχα τραγούδια κ πρωταγωνιστές Λ.Κομνηνο κ Έλενα Ναθαναήλ η οποία σαν σήμερα 4/3/2008 "έφυγε" απτη ζωή...

 
Έχω πολύ καιρό να την δω ! Την έβαζαν τοπικά κανάλια. Η ντάμα σπαθί βρε παιδιά δεν είναι ολίγον κουλτούρε;
 
Πειτε την αγαπημένη σας ταινία με την Έλενα;
 
Ραντεβου με μια αγνωστη, ασυζητητι, και εξαιρετικη η επιλογη αυτης της ηθοποιου για τον συγκεκριμενο ρολο.
Μπάμπι είμαι ανάμεσα σε εκείνο το καλοκαίρι και στην αναζητηση και θα επιλέξω την αναζήτηση γιατί ήταν το Τέλειο ζευγάρι με τον εφοπλιστή Βεργή. Αλλά και το ραντεβού με μια άγνωστη όλα τα λεφτά και η κόρη της Ελενας το λατρεύει
 
Το Ραντεβου με μια αγνωστη ειναι μια απο τις καλυτερες ταινιες του παλιου ελληνικου κινηματογραφου.
 
Το Ραντεβου με μια αγνωστη ειναι μια απο τις καλυτερες ταινιες του παλιου ελληνικου κινηματογραφου.
Το ζήτημα ζωής και θανάτου με την Έλενα το έχεις δει; Εγώ ποτέ, το βρήκα όμως. Είναι σενάριο του Μαρή.
 
Το ζήτημα ζωής και θανάτου με την Έλενα το έχεις δει; Εγώ ποτέ, το βρήκα όμως. Είναι σενάριο του Μαρή.
Βεβαια και το εχω δει. Πολυ ανοστο ομως και προσπαθω να το ξεχασω.
 
Γιατί την ντουμπλαραν την γυναίκα, να πεις δεν είχε μια χαρά φωνή που είχε. Φαίνεται τελείως ψεύτικο το αποτέλεσμα
 
Πίσω
Μπλουζα