Φωτογραφίες από τα πρώτα σας αυτοκίνητα

Είσαστε όλοι σας ψυχάκηδες!!!!!!!:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Ρε Amigos διαφορικό μετάδοσης από νταλίκα είπα (αυτό με την κοπέλα και το πληκτρολόγιο.......) και όχι ολόκληρο το τριαξονικό!!!!!!!!!

Τι να πει κανείς........

Σε λίγο θα μπλέξετε και το Linux KAI εδώ!!!!!!!!!!!
 
ΑΜΙGOSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!

Βάλε ρε καμιά Θεά! (Άντε ας γράφει και C-64 στο στήθος της!!!! )
 
Pooky συγκρατήσου φιλαράκι θα σε χάσουμε....Ρε guys τον χάνουμε ρεεεεε!!!!!! Τέρμα οι θεές ας ρίξουμε τα αίματα λίγο κοιτώντας εδώ.... :diablotin:
 
Είσαι ανώμαλος!!!!!!!! :D :D :D
 
Ρε συ akmakas, συγνώμη που άργησα να σου στείλω τα φάρμακά σου. Δεν θα επαναληφθεί!!! :D :D :D
 
Πα πα πα πα πα πα.....φτου φτου φτου...Κάτσε να πάρω τα χαπάκια μου.....Γκλουπ...:biglaugh:
 
εγω αυτοκινητο δεν εχω γι αυτο θα βαλω το πρωτο μου παπακι

c1.jpg


αυτο φυσικα δεν ειναι το δικο μου αλλα αν του βγαζες το καλαθακι θα μοιάζε πολυ
 
Μολις χτες βρηκα την φωτο και μολις την ειδα τσαντιστικα για αλλη μια φορα που το πουλησα για ψιχουλα. :sob:

Datsun Cherry Coupe N10 μοντελο 1982.

1300 κε 60 αλογακια το συγκεκριμενο μοντελο κατασκευαστικε μονο για ενα χρονο απο το 1981 ως το 1982 ουφφφ.

datsunyx0.jpg
 
Omega είπε:
Μολις χτες βρηκα την φωτο και μολις την ειδα τσαντιστικα για αλλη μια φορα που το πουλησα για ψιχουλα. :sob:
Datsun Cherry Coupe N10 μοντελο 1982.

1300 κε 60 αλογακια το συγκεκριμενο μοντελο κατασκευαστικε μονο για ενα χρονο απο το 1981 ως το 1982 ουφφφ.

datsunyx0.jpg
είχες τέτοιο cult αμάξι και το έδωσες;;;;;
 
Φιλε το έδωσα το 1999 για 500 χιλιαρικα γιατι ηθελα ο π@%^&ας να παρω καινουριο και τοτε το τεκμηριο θα με τσεκουρωνε.

Το ειχα δωσει και σε γνωστο και αυτος το διελυσε αλλιως θα το ξαναπερνα πισω.

Δεν μπορεις να φανταστεις τι αμαξαρα ηταν.

Καπου εχω και φωτο απο το εσωτερικο. Πρεπει να κανω ανασκαφες ομως.
 
ο ντότζης ο φορτιστής

JMMU0051resize.jpg
 
pooky είπε:
ΩΡΑΙΟΣ!!!!!!
Λίγη βελτίωση εμπρός μου φαίνεται ή κάνω λάθος ότι χρειάζεται;;;;

Τα πίσω φωτιστικά δεν τα πρόσεξα καλά.

Στην φωτό στο DO IT στη Βάρκιζα (δεν συχνάζω εκεί) η Devil μήπως είναι για πούλημα;;;;;;;

Ψάχνω ένα τέτοιο αυτοκίνητο σε άψογη κατάσταση αλλά δεν κάθεται τίποτε προς πώληση από Ελλάδα......

Έπρεπε να είμαι Αμερική τελικά. Μάλλον εκεί είναι παράδεισος.........
Η Καντιλλακ πωλειται πλεον...στειλε μου pm να σου δωσω τηλεφωνα αν ενδιαφερεσαι ακομα
 
Omega είπε:
Φιλε το έδωσα το 1999 για 500 χιλιαρικα γιατι ηθελα ο π@%^&ας να παρω καινουριο και τοτε το τεκμηριο θα με τσεκουρωνε.Το ειχα δωσει και σε γνωστο και αυτος το διελυσε αλλιως θα το ξαναπερνα πισω.

Δεν μπορεις να φανταστεις τι αμαξαρα ηταν.

Καπου εχω και φωτο απο το εσωτερικο. Πρεπει να κανω ανασκαφες ομως.

αααααχχχχ λάθος μέγα λάθος....

jmj είπε:
ο ντότζης ο φορτιστής
:clap:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
jmj είπε:
ο ντότζης ο φορτιστής
Το charger εκτός από φορτιστής σημαίνει και αυτός που επελαύνει, εφορμά, επιτίθεται και με τη φωτό που βλέπω ...μάλλον για επέλαση πρόκειται! :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα