Φωτογραφίες από τα πρώτα σας αυτοκίνητα

jmj check your PM......
 
TallMan είπε:
Το charger εκτός από φορτιστής σημαίνει και αυτός που επελαύνει, εφορμά, επιτίθεται και με τη φωτό που βλέπω ...μάλλον για επέλαση πρόκειται! :thumbup:
ξερω τιειναι τσαρτζερ εχω κανει διατριβη στο θεμα

επισης το λεω για πλακα Γενέρ αλί,,,ο τζενεραλής,,δόζης καργκερ και ο ντόιτζης

μου αρεσει ομως το φορτιστης

charger λεγανε το αλογο του στρατηγου λη...βασικα ετσι λενε τα αλογα των αξιωματικων
 
jmj είπε:
ξερω τιειναι τσαρτζερ εχω κανει διατριβη στο θεμα
επισης το λεω για πλακα Γενέρ αλί,,,ο τζενεραλής,,δόζης καργκερ και ο ντόιτζης

μου αρεσει ομως το φορτιστης

charger λεγανε το αλογο του στρατηγου λη...βασικα ετσι λενε τα αλογα των αξιωματικων
Από εσένα μου είναι αυτονόητο ότι θα έχεις κάνει διατριβή στο θέμα!

Τη μετάφραση την έκανα για τους υπόλοιπους και για να τονίσω την...επέλαση που σου έλεγα!

Respect σε όσους έχουν τέτοια αυτοκίνητα!
 
TallMan είπε:
Από εσένα μου είναι αυτονόητο ότι θα έχεις κάνει διατριβή στο θέμα!Τη μετάφραση την έκανα για τους υπόλοιπους και για να τονίσω την...επέλαση που σου έλεγα!

Respect σε όσους έχουν τέτοια αυτοκίνητα!
o νταρτακαν ειναι αυτος?????

παρε ενα βιντεακι για να γουσταρεις

http://www.youtube.com/watch?v=VAd0x-OC85c
 
Ναι ο Νταρτακάν είναι!

Όσο για το βιντεάκι φίλε jmj τί να πώ...

ΩΩΩΩΡΑΙΟΟΟΟΣΣΣΣΣ!!!!!!!(Και με την κατάλληλη μουσική υπόκρουση! :thumbup: )
 
jmj πολυ καλο το videακι +1000 μπραβο
 
Tα δικα μου οχι και πολυ retro αλλα μεγαλες αγαπες

το πρωτο μου...τανκ!!(περιπου)



και η τωρινη μου αγαπη...(και ας με εχει καταραστει ολος ο κοσμος οτι θα τα φτυσει)... σε μαυρο ομως.



golf lover!!! :)
 
Το πρωτο μου αυτοκινητο, ενα κουπερακι χιλιαρι μεταχειρησμενο, αγορασμενο απο Ιταλια περι τις 20-25 χιλ δρχ το 79. Το επομενο που πηρα μεταχειρησμενο κι αυτο απο Ολανδια, ενα Φορντ Ταουνους με Σιερρα μηχανη μεταστραπικε σε πυραυλο απο τα μοντιφικεισον που του ειχαν γινει. Και τα δυο αναπαυονται σε τεμαχια σε οικοπεδο ενος φιλου. Αδηνατη πλεον η αναπαλαιωση τους. Το Ταουνους το εφερα οδικως απο Ολλανδια μεσω Γιουγκοσλαβιας μαληστα και χωρις να εχω δηπλωμα οδηγισης μαζυ μου. Στις οποιες αρχες μου ζητησαν χαρτια εδειχνα απλα το Ναυτικο μου Φυλλαδιο και την αδεια. Τι μα... (θου κε φυλακην τω στοματι μου) μαγγιες ειθελα να πω , κανει ο ανθρωπος οταν ειναι νεος. Τωρα? Απλα ρετρομανια. Δεν βρηκα ακομα πως ανεβαζω φωτο. Μολις το ανακαλυψω θα ανεβασω
 
Πίσω
Μπλουζα