Φύλακας Άγγελος... να ΄χουμε να λέμε

Παντα στο καλυτερο κόβεται... :shake: :shake:
 
Άκαρδη γυναικά στο καλύτερο το έκοψες :cry: :cry:,την συνέχεια παρακαλώ πολύ και ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
 
Juanita είπε:
Ωχ... καημένε Turri...
Θα βάζω spoiler... μόνο για σένα...
Αααα! Έτσι εξηγείται! Αναρωτιόμουν και γω αν έπρεπε να το διαβάσω ή όχι! :p

Πρέπει πάντως να ομολογήσω ότι στο σημείο που λες:

"Η ζωή της ήταν αρκετά εκρηκτική… Στην εφηβεία της είχε γνωρίσει τον Ανρί..." , τη ζήλεψα προς στιγμήν τη γιαγιά της Μαντλέν! :cheers: :cheers:
 
A! Το ΄πες και το κανες! Εβαλες κουμπακι "spoiler" :) Παλι καλα, για να αποφυγουμε τις λιποθυμιες :rofl:

Ωστε ο Αλμπερτ γνωρισε τον ερωτα στο Λονδινο ...ααααχχχ, η Αγγλια υπηρξε σημαδιακη και για την Καντυ και για τον Αλμπερτ :heartcloud: Μαλλον κατι εχει το νερο αυτης της χωρας, δεν εξηγειται αλλιως ;) Ετσι πως παει παντως, τον βλεπω να μην ξεκολλαει απο το Παρισι...αλλωστε ειναι τοσο ρομαντικη πολη :wub:
 
ΔτΕΣ (Διευκρινήσεις της Εμμμ... Συγγραφέως
:D )

Ο Αναρχοκουμουνισμός και αναρχοφεμινισμός στα μέσα της Γαλλίας του 19ου και στις αρχές του 20ου ήταν σα να λέμε η μόδα της εποχής...

Πως ήταν λίγα χρόνια πριν τα παιδιά των λουλουδιών;;;

Κάτι τέτοιο...

Παράλληλα, η εποχή σημαδεύτηκε από την έκρηξη των εργατικών συνδικάτων με τις μεγάλες απεργίες και μεγάλες γεωγραφικές ανακατατάξεις σχεδόν σε όλο τον κόσμο..

Συγχωρέστε μου τα κοινωνικοπολιτικά στοιχεία... Δε μου έβγαινε αλλιώς...
 
Καλά, ε, δεν παίζεσαι!!! :bow:


Η Μιζούκι δεν νομίζω πάντως να το είχε ψάξει τόσο πολύ...



Εδώ μας τα έκανε μαντάρα με ημερομηνίες και γεναιολογικά δέντρα, όσο για το κοινωνικοπολιτικο κλπ κλπ μπακράουντ, δεν το συζητάμε...
 
Juanita :bow:


Όσο προχωράει μου αρέσει όλο και περισσότερο!!!



Έχω αγωνία για τη συνέχεια!!!


 

 

Πολύ μου άρεσε που μάθαμε από πού προέρχεται το σακίδιο του Άλμπερτ!!! :thumbup:
 

 


Πλάθεις τον χαρακτήρα του και γεμίζεις τα κενά που μας άφησε η Μιζούκι, με τον καλύτερο δυνατό τρόπο!!!



Μπράβο!!!
 
Έχω ακούσει πολλά για αυτό το περιβόητο fanfic! Δεν διαβάζω άλλα σχόλια, θα επανέλθω διαβασμένη!
 
Θα σταθω σε μια φραση:


"- Όπως βλέπεις πλουσιόπαιδο ο Θεός σου δεν έπλασε δίκαια αυτόν τον κόσμο."


 


Και θα προσθεσω: "Η ανθρωπινη ζωη δεν εχει παντου την ιδια αξια".

 


Extra boiling hot τα τελευταια κεφαλαια...καλοπερναει ο Αλμπερτ στην Γαλλια
:cool:


 
Χουανίτααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!


Έχω αγωνία!!!!!!
:precry:


Θέλω καινούριο κεφάλαιοοοοοοοοοοοοο!!!!!
:please:


Ανυπομονώ!!!... :happyjump: :happyjump: :happyjump:
 
Juanita!!! :thanx2: :bow: :bow:


Kάθε καινούριο κεφάλαιο, καλύτερο από το προηγούμενο!



Περιγράφεις την Ισπανία με τέτοιο τρόπο, που νομίζω καθώς διαβάζω ότι βρίσκομαι εκεί!!!



Μου αρέσει πάααααρα πολύ η ιστορία σου!
:cheers:


Συγχαρητήρια!!!!!



 
Μπράβο! Καιρός ήταν να χαμογελάσει λίγο και το χειλάκι του καημένου του George! :flower:
 
Το τελευταίο κεφάλαιο είναι εντός spoiler για την προστασία των ευπαθών ομάδων...

Καύσωνα έχουμε, μην το διαβάσετε αν δεν έχετε υπογλώσσια και ανοιχτό το κλιματιστικό... :D
 
Βρε, βρε ο μικρός Μπερτ...
 
Juanitaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:





Ομολογώ όμως πως τα είπες πολύ ωραία.... :animeek:


 


Καλά δεν τον εμπιστευόμουν αυτόν τον Άλμπερτ όλο εκεί το έχει το μυαλό του!!!! :angry:





 
Turrican είπε:
Juanitaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
Ομολογώ όμως πως τα είπες πολύ ωραία.... :animeek:


Καλά δεν τον εμπιστευόμουν αυτόν τον Άλμπερτ όλο εκεί το έχει το μυαλό του!!!! :angry:


Ωχ, αρχισαν οι λιποθυμιες :D ...και στο λεει η Juanita βρε Turri "προσοχη, κινδυνος για τις ευπαθεις ομαδες". Αλλα ετσι ειναι, "η περιεργεια σκοτωσε τη γατα", στην προκειμενη τον Turrican :rofl:
 
Μάτι δεν έκλεισα.....ωωωχχχ! :precry:

Μα βρε dom αφού το είχε βάλει σε εμφανές σημείο που μπορούσα να το φτάσω....δεν φταίω!! :cry:
 
Turrican είπε:
Μάτι δεν έκλεισα.....ωωωχχχ! :precry:
Μα βρε dom αφού το είχε βάλει σε εμφανές σημείο που μπορούσα να το φτάσω....δεν φταίω!! :cry:
:points: :rofl: :rofl:

Χαχαχαχα!!!!


Σαν το παιδάκι το άτακτο, που έφαγε όλο το βάζο με τη μαρμελάδα!!!



 
Juanita, ξέρω ότι επαναλαμβάνομαι και γίνομαι κουραστική γιατί λέω τα ίδια και τα ίδια κλπ κλπ οπότε θα περιοριστώ σε μία λέξη:


Μπράβοοοοοοοοο!!!!!


:bow: :bow:


 
Πίσω
Μπλουζα