Φύλακας Άγγελος... να ΄χουμε να λέμε

Juanita, μπράβο και πάλι!!!


Μου άρεσε πάρα πολύ όλη η ιστορία!!!
:cheers: :cheers:


Σε ευχαριστούμε που τη μοιράστηκες μαζί μας!!!





:thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:


:bow: :bow: :bow: :bow:

 


Υ.Γ. Τελικά τη Μαντλέν τη συμπάθησα!!!!!
:cool:
 
Άντε Juanita! Το έκανες το θαύμα σου!!! :cheers:

juanita είπε:
Τελευταίο κεφάλαιο του πρώτου μέρους!!!
Ελπίζω να σας κράτησε καλή συντροφιά και να παρασυρθήκατε...

...και ας μην ήταν Άρλεκιν

όλους για τα πολύ καλά σας λόγια!!!
Τι; Δηλαδή θα έχουμε διακοπή για τον υπόλοιπο Αύγουστο;;;
 
Τελείωσε κιόλας το πρώτο κεφάλαιο και εγώ ακόμα δεν αξιώθηκα να το διαβάσω!! Είμαι απαράδεκτη..αλλά φταίει το γεγονός ότι δεν έχω Internet στο σπίτι..είμαι στο εξοχικό και εδώ η τεχνολογία είναι δυσεύρετη!!

Αυτός είναι ο λόγος που δεν έχω κάνει κανένα σχόλιο επάνω στο κείμενό σου (και γενικότερα στα κείμενά σας γιατί βλέπω ότι έχουν γίνει πολύ ωραία πράγματα τον τελευταίο καιρό!!). Αλλά θα επιστρέψω διαβασμένη κάποια στιγμή!!

Το μόνο κομμάτι που είχα διαβάσει είναι εκείνο μέσα στο spoiler..με την Κάντυ και τον Άλμπερτ (χμ...βρε, τον Άλμπερτ!!) γιατί μου κίνησαν την περιέργεια τα σχόλια και δε μπορούσα να αντισταθώ! :D

Πάντως είναι προφανές ότι έχεις κάνει καταπληκτική δουλειά! Φαίνεται από τα θετικά σχόλια και τον ενθουσιασμό για τη συνέχεια της ιστορίας σου από τους υπόλοιπους αναγνώστες! Όπως προανέφερα θα επιστρέψω διαβασμένη γιατί βλέπω ότι έχεις πλάσει και καινούργιους χαρακτήρες και έχω περιέργεια για την νέα πλοκή! :cheers:
 
Τι, τελειωσε το πρωτο μερος, χωρις πρωτη νυχτα γαμου??? :bash:

Aαααααα, θα σε μαλωσω Juanita...κ'εγω περιμενα να διαβασω τεραστιο spoiler ;)

Ε, τωρα που την "αποκατεστησε" ο Αλμπερτ στα ματια θεων και θνητων, ισως ο Turrican να μην λιποθυμαει οταν διαβαζει τις επιμαχες σκηνες...αλλα και παλι ποτε δεν μπορει κανεις να ξερει...ισως ο αντονυκος να θελει να στειλει την Καντυ στο μοναστηρι :rofl:

Για ποτε υπολογιζεις τη συνεχεια?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άσε Dom, έχω μπλέξει με μεταφράσεις και διασκευές διαφόρων και δεν προλαβαίνων να γράψω το παραμικρό... :precry:
 
Άψογο Juanita!!!!!! :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: θέλω κιʼ αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Καλησπέρα σε όλους!!! Και καλώς σας βρήκα!! :vbwave:

Πριν λίγο καιρό διάβασα την ιστορία αυτή. Και να’μαι σήμερα εδώ... Ένα έχω να πω μόνο juanita: Μπράβο!!! :clap:

Για να πω την αλήθεια όταν την πρωτοδιάβασα, δεν είχα λόγια να πω... απλά έμεινα άφωνη! Η ιστορία που κρύβεται πίσω από το χαρακτήρα που λέγεται Άλμπερτ, θα μπορούσε κάλλιστα να είναι αυτή που έγραψες εσύ. Εξάλλου η Μιζούκι άφησε τοοοοόσα κενά! Η εξέλιξη του χαρακτήρα του από παιδί έως ότου τον γνωρίσαμε εμείς στο μανγκα/ανιμε, δικαιολογείται απόλυτα. Και τι εξέλιξη!!

Βέβαια υπήρξε και μια Μαντλέν στη μέση, που δεν προνόησε η Μιζούκι να την αναφέρει. :animlaugh:

Ποιος ξέρει; Ίσως να μας την κρατούσε για έκπληξη σε κάποιο άλλο έργο της, αλλά μέχρι να αποφασίσει τι θα κάνει με την Κάντυ, πέρασαν τα χρόνια και ...ξεχάστηκε!

Καταπληκτική σύλληψη!! Μπράβο και πάλι μπράβο!!! :clap:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαλώς μας ήλθες Mets!!! :cheers:

Σ΄ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια !!! :D

Περιμένουμε να τιμήσεις το φορουμάκι μας και με τα δικά σου φικ!!! :cool:
 
Καλή μου juanita η συνέχειά σου ήταν υπέροχη και ήταν η αιτία να μην κοιμηθώ μέχρι αργά το βράδυ, λέγοντας συνέχεια ,αντέ τελευταία σελίδα... Και όταν πια τα ματάκια έγιναν έτσι :eek:και παραπατούσα το πρωί ως άλλος Ορέστης Μακρής,ξέρεις τι σκεφτόμουν, τον Άλμπερτ τον οποίο μέχρι και στον ύπνο μου τον είδα, όπως ακριβώς θα μπορούσε να είναι με σάρκα και οστά! :sealed: Και όχι δεν μπορώ να το σκανάρω!!!!!
icon8.gif
Χεχεχε :D :D.
 
misspepper77 είπε:
Καλή μου juanita η συνέχειά σου ήταν υπέροχη και ήταν η αιτία να μην κοιμηθώ μέχρι αργά το βράδυ, λέγοντας συνέχεια ,αντέ τελευταία σελίδα... Και όταν πια τα ματάκια έγιναν έτσι :eek:και παραπατούσα το πρωί ως άλλος Ορέστης Μακρής,ξέρεις τι σκεφτόμουν, τον Άλμπερτ τον οποίο μέχρι και στον ύπνο μου τον είδα, όπως ακριβώς θα μπορούσε να είναι με σάρκα και οστά! :sealed: Και όχι δεν μπορώ να το σκανάρω!!!!!
icon8.gif
Χεχεχε :D :D.
χαχαχα!!! Και το δικό μου το μυαλό τέτοιες εικόνες το παιδεύουν :D

Χαίρομαι που σου αρέσει! :thanx2:
 
Juanita είπε:
χαχαχα!!! Και το δικό μου το μυαλό τέτοιες εικόνες το παιδεύουν :D
Χαχαχα!!! Τό 'ξερα ότι η τρέλα δεν πάει στα βουνά!! ;) :D

Να, από τι μπορεί να εμπνευστεί κανείς!!! χαχαχα!!!
 
Πίσω
Μπλουζα