Χαιρετίσματα σε ένα site με ξεχωριστούς ανθρώπους!

SurvivalHorror

RetroActive
Joined
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
415
Αντιδράσεις
108
Ναι μπήκα απότομα,ναι έκανα πολλές δημοσιεύσεις,αλλά το περιεχόμενο σε πολλά ερωτήματα και θέματα με έκανε !!(Τα ρίχνω αλλού,σαν κλασσικός Έλληνας).

Θα ήθελα με τη σειρά μου να καλημερίσω(επειδή είναι πολύ πρωί)και καλησπερίσω όσους ξυπνήσουν ή είναι online αργότερα όλους τους κύριους και κυρίες σε αυτό το site ή ομάδα καλύτερα και να ευχηθώ υγεία,χαμόγελο,αισιοδοξία και γλυκιά μελαγχολία με όλες αυτές τις χαρές που κουβαλάμε μαζί μας από τα παιδικά μας χρόνια μέχρι σήμερα και για μια ζωή και που μας έκαναν καλύτερους ανθρώπους,καθώς και μας μάθανε να εκτιμάμε τα απλά πράγματα στη ζωή που είναι και τα καλύτερα θεωρώ προσωπικά.

Από τα λίγα που έχω δει εδώ,έχω καταλάβει οτι υπάρχουν πολλά ιδιαίτερα άτομα με αγάπη γι αυτό που κάνουν και είμαι πολύ χαρούμενος που θα πάρω πράγματα και όμορφες εικόνες από τον καθένα σας.

Αν κάποιες στιγμές είμαι επιθετικός,δεν το κάνω για να προσβάλω κάποιον από εδώ,αλλά πολλά άτομα έξω από το πνεύμα που το παίζουν δάσκαλοι και μέντορες με τα πρέπει τους και το αλάθητό τους.

Το όνομα μου είναι Γιώργος,είμαι 32 ετών(αισθάνομαι 20 βάσει ενέργειας)όχι ότι είμαι μεγάλος τώρα!και έζησα 15 χρόνια στην επαρχία(Λάρισα)και τα υπόλοιπα ζω στην Αθήνα.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και εύχομαι από εμένα και το

γατο μου Simba ξανά υγεία,αισιοδοξία,όρεξη για δημιουργία και φαντασία!!Να περνάτε καλά και να παραμένετε όσο μπορείτε παιδιά !
 
Καλώς τον! Σίμπα λένε κι έναν σκύλο που έχω τρελή αδυναμία!!!

Εύχομαι καλά ποστς και ...χαλλλαρά! ;)
 
Καλώς όρισες Γιώργο! Πιστεύω το σθένος σου για ποσταρίσματα να συνεχιστεί καθώς (δυστυχώς) πολύς κόσμος κάνει ένα δυνατό ξεκίνημα και μετά κάπου τον χάνουμε. Όλα καλά σου εύχομαι κι εσένα!

Από το nickname σου να υποθέσω έχεις λιώσει βιντεοπαιχνίδια όπως Resident Evil, Silent Hill και τα σχετικά; Εκτός αν δεν ασχολείσαι με βιντεοπαιχνίδια.
 
Καλωσηρθες!

Ασχολεισαι και με τα video games οποτε σιγουρα θα συναντηθουμε σε αρκετα threads :thumbup:
 
Καλως ορισες στο σκαφος
 
Καλως ηρθες φιλαρακι και καλα ποσταρισματα συντροφε gamer,death-black μεταλα,εχθρε του sonic και σωστα γαλουχημενε με της αξιες και τα ιδανικα της τεραστιας NINTENDO.

Καλως ορισες και παλι :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 
Eυχαριστώ Γιάννη,καλώς σας βρήκα.Δε νομίζω να χαθώ,αν και ο χρόνος θα δείξει.Και το λέω αυτό επειδή με αυτά τα πράγματα του παρελθόντος έχω μέινει δεμένος από μικρός και εδώ μέσα βλέπω πολλά ενδιαφέροντα θέματα που με γυρίζουν πίσω.

Παίζω survival horror παιχνίδια περισσότερο ναι ,αυτά που αναφέρεις και άλλα.Το avatar μου είναι ο Sebastian Castellanos από το The Evil Within.Θα χαρώ να τα λέμε.
 
Καλωσήρθες φίλε και καλά ποστς.

D@redevil είπε:
Σίμπα λένε κι έναν σκύλο που έχω τρελή αδυναμία!!!
Αναφέρεσαι στο γνωστό μαυριδερό πατσαβούρι ;) :D
 
Καλώς ήρθες (και πάλι) Γιώργο στην παρέα μας. Έφερα ενα (νορμάλ :p ) Horror cake να κεράσουμε (btw υπάρχει εξαιρετική ποικιλία θεμάτων σε horror τουρτες!)

6930265091_b5506f7d3d_z.jpg

πηγή

Rygar είπε:
...Αναφέρεσαι στο γνωστό μαυριδερό πατσαβούρι ;) :D
Προβατόσκυλο (με φυσικές ανταυγιες) παρακαλώ :D
 
Καλώς όρισες Γιώργο και καλή συνέχεια...
 
Γεια σου φιλε..

Βλεπω οτι εισαι platinum hunter στο PS3..

Αν παιζεις και παιχνιδια τυπου Guitar Hero (κι οποιος αλλος θελει απο δω), το nickname μου ειναι:

viking83 , καντε με add.. ;)
 
Καλώς ήρθες και από μένα.

Συμπτωματικά, αυτόν τον καιρό προσπαθώ να τελειώσω το Evil Within :D
 
Imgema είπε:
Καλώς ήρθες και από μένα.
Συμπτωματικά, αυτόν τον καιρό προσπαθώ να τελειώσω το Evil Within :D
Καλο παιχνιδι ειναι αυτο?

Σαν ποιο μοιαζει, σαν το πανδυσκολο Siren (το ξερει κανεις αυτο?) ή σαν το silent Hill?

1ου προσωπου παιζεται ή σαν το Uncharted?
 
viking4a είπε:
Καλο παιχνιδι ειναι αυτο?Σαν ποιο μοιαζει, σαν το πανδυσκολο Siren (το ξερει κανεις αυτο?) ή σαν το silent Hill?

1ου προσωπου παιζεται ή σαν το Uncharted?
Είμαι στα μισά περίπου (μάλλον) και θα έλεγα ότι μέχρι στιγμής είναι σαν ένα λίγο πιο δύσκολο Resident Evil 4 με ελαφριά γεύση από paranormal horror τύπου Silent Hill, μαριναρισμένο με μία κουταλιά survival στοιχείου (λιγότερα πυρομαχικά, πιο επικίνδυνοι εχθροί).

Καλούτσικο είναι, ναι, αν και εγώ το παίζω στο παλιό (πλέον) 360 και δεν είναι και η καλύτερη έκδοση...
 
Πολύ σωστά.εκτός από 2 πίστες είναι σαν resident evil 4 με πολύ περισσότερα horror στοιχεία,λιγότερα πυρομαχικά κτλ.Πολύ καλό παιχνίδι,αξίζει να ασχοληθούν οι λάτρεις του είδους :)

To Siren είναι εκνευριστικό,ποτέ δεν το προχώρησα ιδιαίτερα εξαιτίας του ανώμαλου gameplay που έχει,έχω τα 2 στο ps2 και το remake στο ps3.

Aκριβώς σωστές βάσεις για λαμπρό μέλλον,κάτω ο μπλε σκαντζόχοιρος :D Ζήτω ο κοιλαράς υδραυλικός !

Σας ευχαριστώ όλους για την ανταπόκριση μέχρι στιγμής και τη φιλοξενία.Να 'στε καλά παίδες !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα συμφωνησω 100% για το Siren Γιωργο..

Παααρα πολυ δυσκολο παιχνιδι (δε θυμαμαι αν η δυσκολια εγκειται απλως επειδη δεν εβρισκες με την καμια οπλα/πυρομαχικα Ή επειδη ειχε νευροσπαστο χειρισμο). Ή και τα δυο μαζι..

Παντως, οφειλουμε να ομολογησουμε οτι τα εκανες πανω σου οταν κρυβοσουν π.χ. σε μια ντουλαπα, ειχες κανει mindjacking καποιο ζομπι και εβλεπες απο τα ματια του οτι ερχοταν κατευθειαν σε σενα!! Τετοια αισθηση δε νομιζω να ειχα ξανανιωσει σε καποιο παιχνιδι..

Οσον αφορα για το evil within, μια χαρα βρισκω τα σχολιανά σας igmema και horror. Να πω την αληθεια, σκεφτομουν να το παρω, ΟΤΑΝ με το καλο παρω (επιτελους καποια στιγμη, να δω πότε!) PS4. Οπως και το last of us (ναι, το παραδεχομαι, ειμαι ενας απο τους λιγους που επιτηδες δε το εχω πιασει ουτε δει ακομα)! :p

Μου φαινεται μεχρι να τα παρω, θα εχουν βγει οι συνεχειες και των 2 παιχνιδιων. Χαχα!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παίδες μήπως είμαστε τελείως εκτός κλίματος στα τελευταία ποστ? :)
 
Καλως ορισες στην ρετροπαρεα μας! :thumbup:

D@redevil είπε:
Σίμπα λένε κι έναν σκύλο που έχω τρελή αδυναμία!!!
Και ποιος δεν του εχει αδυναμια!!! :D :wub:

Rygar είπε:
Αναφέρεσαι στο γνωστό μαυριδερό πατσαβούρι ;) :D
Ρηγανη,εισαι τυχερος που δεν ειναι γατα.... :p

Kambia είπε:
Προβατόσκυλο (με φυσικές ανταυγιες) παρακαλώ :D
Και πανεξυπνος να συμπληρωσω!!! ;)

Μου ελλειψε ο μπαγασακος... :flower:
 
Καλώς ήρθες στην παρέα!!!

Εδώ δεν βαριέσαι ποτέ!
 
Πίσω
Μπλουζα