Χαιρετίσματα στο Retromaniax από τον Τάσο Ψωμόπουλο

mayor rishon

RetroN00b
Joined
11 Φεβ 2015
Μηνύματα
3
Αντιδράσεις
0
Ζει και βασιλεύει στη Θεσσαλονίκη, συνταξιούχος πλέον και στέλνει χαιρετίσματα. Αν κανείς έχει κάποια ερώτηση ή θέλει να εκφράσει την εκτίμηση του θα χαρεί να σας ακούσει :)

/εγώ είμαι ο φαρμακοποιός του, μιλούσαμε για τον Φλωρεντίν που πέθανε πρόσφατα και θυμήθηκα το φόρουμ

Προβολή συνημμένου 126644
 
ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕΣ!!!

Ελπιζω να στησουμε το συντομοτερον μια ομαδα-συνεντευξης στη συμπρωτευουσα για μια αποκλειστικη στον κ Ψωμοπουλο!

Λειπει απελπιστικα απο το παλμαρε των συνεντευξεων μας!!!

Πολλα χαιρετισματα και στους δυο σας!!!
 
αυτα ειναι καλα νεα γιατι τον ψαχναμε και οι πληροφοριες που ειχαμε δεν ηταν καλες να ναι καλα ο ανθρωπος και οντως θα θελαμ συνεντευξη του σιγουρα
 
!!! Πολύ καλή είδηση! Χαίρομαι πολύ που είναι καλά ο άνθρωπος! Εμβληματικος ο ρόλος του στο the κόπανοι
 
Mας εφτιαξε την διαθεση με το χαμογελο του,να'ναι παντα καλα και να χαμογελα.
 
Πριν απο λιγες μερες ημασταν για μεσημεριανο καφε με τον Τασο,ειναι πραγματι πολυ καλα,οποιος θελει μπορει να συνεννοηθει μαζι μου να κανονισουμε για καποια συνεντευξη.
 
Αυτή κι αν είναι έκπληξη!!!

Αναμένουμε εξελίξεις και MEGA THANX για τη φωτό!!!!!!!! :worship: :worship: :worship:
 
WOW :)

panosss είπε:
Πριν απο λιγες μερες ημασταν για μεσημεριανο καφε με τον Τασο,ειναι πραγματι πολυ καλα,οποιος θελει μπορει να συνεννοηθει μαζι μου να κανονισουμε για καποια συνεντευξη.
Γιατί όχι. Μπορούμε κιόλας να κάνουμε ένα θέμα "Πάρτε συνέντευξη από ...." και τα μέλη να θέσουν τις ερωτήσεις τους. Από αυτές θα βγουν οι τελικές τις συνέντευξης.
 
ναναι καλα ο ανθρωπος!

μας εφτιαξε η φωτο κ το χαμογελο του!
 
Καταρχήν σας ευχαριστεί και χάρηκε ιδιαίτερα με την ύπαρξη της κοινότητας - όπως μπορείς να σας πει και ο panoss είναι ίδιος και απαραλλάκτος, με τις ίδιες κινήσεις και όρεξη. Οποτε κανείς θελήσει είναι διαθέσιμος για συνέντευξη - αν με επιτρέπεται και μια παρατήρηση, συμβουλεύω η φωτογράφιση να γίνει μαζί με το cult σκυλάκι του που δε θα μπορούσε να είναι παρά τσιάουα :)
 
ελπιζουμε μελη μας που ζουν στην θεσσαλονικη να μας κανουν την χαρη κ να παρουν μια συνεντευξη!!!
 
Οποιος θελει να κανονισουμε μαζι για συνεντευξη ας μου στειλει μηνυμα
 
panosss είπε:
Οποιος θελει να κανονισουμε μαζι για συνεντευξη ας μου στειλει μηνυμα
Παναγιώτη θα μιλήσουμε και θα κανονίσουμε τη συνέντευξη σύντομα.
 
Nα ναι καλά ο άνθρωπος..Τι τρέξιμο είχε ρίξει πίσω από τη νεκροφόρα στο "The Κόπανοι"με το φανελάκι και το σώβρακο!!Έχω έναν θείο που του φέρνει πάρα πολύ και κάθε φορά που βρισκόμαστε τον θυμάμαι.
 
Καλά στην ταινία αυτή έδωσε πραγματικά ρέστα. Κυρίως από αυτή την ταινία τον θυμάμαι. Φοβερός που έπαιρνε μάτι την Λίντα Γίγα από το απέναντι διαμέρισμα και ο Κων/νου κοίταζε το χρηματοκιβώτιο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαιρετισμούς στον "Γιό του Παρταόλα"!!...

Παιδιά,υποσχεθήκατε συνέντευξη...

Περιμένουμε!... :)
 
Με μια λεξη ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ο τασος ψωμοπουλος.Να τον εχει παντα ο θεος καλα και να ειναι συνεχεια με το χαμογελο της φωτογραφιας.Καλα στο the κοπανοι ειναι ολα τα λεφτα αλλα αγαπημενοι μου ρολοι επισης ειναι στο "Ηταν αξιος" αλλα και στο Μαγκες και πορνες" στο ρολο του Μακη που νομιζω αυτος πρεπει να ηταν εκτος αν τον μπερδευω με αλλον ηθοποιο.Φοβερα σκηνικα ειδικα οταν κανει ντου στο δωματιο χαχαχαχα :D
 
Να 'ναι καλα ο ανθωπος!!! :)

Μου εχει μεινει αξεχαστος στο "The Κοπανοι"... :D

Ελπιζω συντομα να απολαυσουμε μια εφ'ολης της υλης συνεντευξη! :)

Αν μπορει καποιος απο την διαχειριση,ας "ισιωσει" λιγο τη φωτο στο πρωτο ποστ.... :flower: ....Στραβολαιμιασα.... :precry:
 
Πίσω
Μπλουζα