Χαιρετώ και εγώ την όμορφη Retroπαρέα!

Muttley Black

Retro Member
Joined
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
174
Αντιδράσεις
157
Δηλώνω ενθουσιασμένος με την ύπαρξη του site που ομολογώ ότι μέχρι χθες αγνοούσα παντελώς! Προσωπικά εχω πάθος με τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές, μην έχοντας όμως κανένα retro κομμάτι πέρα από έναν Pentium 2 "Dual" Slot 1 (με δυο επεξεργαστές δηλαδή) και 32mb ram, που έφτιαξα μετά από πολύ κόπο κομμάτι κομμάτι!

Ρίχνοντας μια γρήγορη ματιά στην θεματολογία του site εντυπωσιάστηκα από τις πολλές πληροφορίες. Πληροφορίες τις οποίες αναζητούσα!

Το σίγουρο λοιπόν είναι ότι θα τα λέμε! ;)
 
Καλως ήρθες!!! Μη νομίζεις κι εγώ αγνοούσα την υπαρξη του θαυμαστού κόσμου του RETROMANIAX μέχρι που έγινα μέλος!!!
 
Muttley Black είπε:
... μην έχοντας όμως κανένα retro κομμάτι πέρα από έναν Pentium 2 "Dual" Slot 1 ....
Ωχ! Έμπλεξες!!!! Ξέρεις πόσοι δεν είχαν τίποτα από ρετρο οταν πρωτομπήκαν στο φόρουμ? Τώρα έχουν στοίβες με κουτιά από ρετρό.... Θα κολλήσεις.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Muttley Black. Πάρε και μια ρετρότουρτα για κέρασμα

4127081650.jpg
 
Καλως ηρθες και απο μενα.
 
Welcome to the club. Καλα να περασεις. :D
 
Καλώς μας βρήκες :D Αυτό είναι το καλύτερο,να αγνοείς και να ανακαλύπτεις την ύπαρξη κάποιου πράγματος,στη συγκεκριμένη περίπτωση site το οποίο σε εκφράζει απόλυτα.Καλή διασκέδαση.
 
Welcome on board!!! :thumbup:
 
Καλωσήρθες! Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες για το neo-retro machine (π.χ. HDD, OS, χρήση ετσέτερα)
 
μα τι σπανιο αβαταρ κιολας, καλως μας ηρθες καλες αναρτησεις
 
Καλώς ήρθες!
 
Δεν περίμενα τόσο θερμό καλωσόρισμα!!! :worship:

@sotosoul Θα κάνω μια παρουσίαση όχι εδώ όμως, αλλά στην σωστή κατηγορία. Αν και εδώ που τα λέμε...ε εντάξει... δεν είναι και κάτι σπουδαίο σαν μηχάνημα. Δεν ειναι καν στο original κουτί του. :fafoutis:

@αριαδνη To avatar μου είναι από την ταινία μικρού μήκους "The Dancing Pig" του 1907

οπού φιλοξενεί επίσης και την προσωπική μου σελίδα με λίστα από ταινίες τρόμου :popcorn:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαλως ηλθες και απο εμενα!
 
Καλη αρχη.....και γω κατι γαριδακια κοιτουσα και ...κολλησα #)
 
Πίσω
Μπλουζα