Χαιρετώ...

Psy_Danis_3

RetroActive
Joined
19 Mαϊ 2013
Μηνύματα
291
Αντιδράσεις
3
Χαιρετω ολους τους video gamers retro και νεους casual και hardcorades !! Παρακολου8ω αρκετο καιρο το πολυ αξιολογο forum και διαβαζω τις αποψεις σας. Νεο μελος στο retromaniax αλλα παλιος στο χωρο των games .Ξεκινησα με atari και N.E.S. 1990-1991.Κολλητος μου φιλος ο Darksynbios απο εποχες που πολεμουσαν Super Νintendo και Sega Μegadrive ο οποιος και μου προτεινε το site .Παντα σε αντιπαλα στρατοπεδα καζουρα και πειραγματα εκατερω8εν αλλα παντα σεβασμος στον fanboyσμο του φιλου .Θα χαρω να μοιραστω τις αποψεις μου μαζι σας .Ευχαριστω
 
Καλως ήρθες Psy_Danis_3 στην παρέα μας.

Έφερα μια μικρή τουρτίτσα για κέρασμα ce008c7118d4d4714196a4a3cc3e5e2f.jpg και καλά ποστ :D

Yγ. Έκανα μεταφορά το ποστ σου από το θέμα της παρουσίασης του XBOX one
 
Σε ευχαριστω ... η αγαπημενη μου τουρτα !! :D
 
Καλωσορισες! (και επισημα :D )

Παντως ο Darksynbios κακη επιρροη καλυτερα να τον κανεις περα σιγα σιγα :p (αστευομαι φυσικα :) )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαλως ηλθες!Καλα να περασεις!
 
Αλλο ενα αλανι και πιστος οπαδος της NINTENDO της τεραστιας και μοναδικης εταιριας που αξιζει να βρισκεται στον χωρο των videogames βρηκε τον δρομο του για το Retromaniax.Kαλως ηρθες λοιπον συντροφε :armed:
 
Κι αλλος Νιντεντακιας.... :tsktsk:

"Ωρε που παμε ρε?...που παμε?..."

 
Ajax87 είπε:
Καλωσορισες! (και επισημα :D ) Παντως ο Darksynbios κακη επιρροη καλυτερα να τον κανεις περα σιγα σιγα :p (αστευομαι φυσικα :) )
Δυστηχως δεν μπορει να κρυφτει απο εμενα! ;) Δοκιμασε τα παντα! :D χαχαχαχα

metalcandyman είπε:
Αλλο ενα αλανι και πιστος οπαδος της NINTENDO της τεραστιας και μοναδικης εταιριας που αξιζει να βρισκεται στον χωρο των videogames βρηκε τον δρομο του για το Retromaniax.Kαλως ηρθες λοιπον συντροφε :armed:
Πιστος; Δεν θα το ελεγα ... τελευταια εχει τασεις προς την αλλη μεγαλη εταιρεια που λεγεται SEGA. :p Εχει και περισσοτερες κονσολες SEGA απο εμενα! Πραγμα περιεργο για Nintendo fan!

Psy_Danis_3 είπε:
Χαιρετω ολους τους video gamers retro και νεους casual και hardcorades !! Παρακολου8ω αρκετο καιρο το πολυ αξιολογο forum και διαβαζω τις αποψεις σας. Νεο μελος στο retromaniax αλλα παλιος στο χωρο των games .Ξεκινησα με atari και N.E.S. 1990-1991.Κολλητος μου φιλος ο Darksynbios απο εποχες που πολεμουσαν Super Νintendo και Sega Μegadrive ο οποιος και μου προτεινε το site .Παντα σε αντιπαλα στρατοπεδα καζουρα και πειραγματα εκατερω8εν αλλα παντα σεβασμος στον fanboyσμο του φιλου .Θα χαρω να μοιραστω τις αποψεις μου μαζι σας .Ευχαριστω
Καλως ηρθες στην παρεα! Ευχομαι η διαμονη σου να ειναι "ευχαριστη" :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστω παιδια οπως ευχαριστω και τον μεταλλαγμενο φιλο μου Darksynbio (κατοικο πλεον Munchen) για το shocking καλως ορισμα . :D Nintendo-Sega United for Shenmue 3 For Wii U !! :cool:
 
Psy_Danis_3 είπε:
Nintendo-Sega United for Shenmue 3 For Wii U !! :cool:
Προσωπικα το πιστευω οτι μοπορει να γιννει αυτο και θεωρω οτι περισσοτερες πιθανοτητες εχουμε να δουμε το shenmue III σε Wii U η ps4 η και στα δυο παρα στο xbox one.
 
Καλώς όρισες στην παρέα μας!
 
Πίσω
Μπλουζα