Χαρτ και Χαρτ (Hart to Hart)

johnk10 είπε:
Κι΄ εγω μισος απο Σπαρτη και απο Σμυρνη ειμαι,τι λες τωρα βρε παιδι?
Kάτσε καλά γιατι στο τέλος θα βγούμε και συγγενείς..... :)
 
bi-bi Ποτε δεν ξερεις.Και να σου πω το ειχα καταλαβει πως εξηγηται ετσι ο ρομαντισμος και οι ευαισθησιες που κρυβεις μεσα σου. :)
 
"Χαρτ και Χαρτ"

Σειρα που παιχτηκε απο την κρατικη την δεκαετια του 80'.

Αφορουσε ενα ζευγαρι ερασιτεχνων ντετεκτιβς οπου σε καθε επεισοδιο ειχαν και απο μια αποστολη να φερουν εις περας.

Εκτος απο το πρωταγωνιστικο ζευγαρι των Robert Wagner και Stefanie Powers στην παρεα τους ειχαν και τον πιστο τους μπατλερ Μαχ που στις δυσκολες στιγμες ηταν παντα διπλα τους.

2001164068103705726_fs.jpg


Μαζι με την εισαγωγη ο Μαχ ελεγε και τα παρακατω.

"This is my boss, Jonathan Hart. A self-made millionaire. He's quite a guy."

 


"This is Mrs. H. She's gorgeous. She's one lady who knows how to take care of herself."


 


"By the way, my name is Max. I take care of both of them, which ain't easy. 'Cause when they met, it was MURDER!"


Μεχρι προσφατως παιζοταν και απο το "Μακεδονια" ΤV (To αγαπημενο καναλι του Β2R) οπως επισης και διαφορα reunions που εχουν γυριστει στα 90ς παιχτηκαν και απο το ΜEGA.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uSn9xPnjLps]YouTube - hart to hart
 
Όσο για τη δολοφονία της Natalie Wood, κάποιοι συνομοσιολόγοι θεωρούν ότι πραγματικός εγκέφαλος ήταν η κυρία Χαρτ (Stefanie Powers).
 
WalkerYannis είπε:
Όσο για τη δολοφονία της Natalie Wood, κάποιοι συνομοσιολόγοι θεωρούν ότι πραγματικός εγκέφαλος ήταν η κυρία Χαρτ (Stefanie Powers).
Μάλιστα. Και με ποια αιτιολογία αποδίδεται από κάποιους ο θάνατος / δολοφονία (δεν έχει αυτό διευκρινιστεί) της Natalie Wood στην Stefanie Powers?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
FORD231 είπε:
Τρειλερ απο την σειρα που μεταδοθηκε απο τον ΑΝΤ1 το 1990
Μπράβο FORD231!!! :thanx2:

Και πρόκεται φυσικά για ένα από τα πρώτα τρέιλερ που γυρίστηκαν και προβλήθηκαν από τον ΑΝΤ1 ("ANTENNA TV" τότε) για την πολυαγαπημένη αυτή σειρά που ήταν από τις πρώτες σειρές που ξεκίνησαν κατά την έναρξη του σταθμού!

Τι ωραίες εποχές.. !!!
 
Πολυ ωραιο τρειλερ. Μπραβο FORD231.
 
Την θυμάμαι κι εγώ την σειρά στο Μακεδονία TV πριν τέσσερα - πέντε χρόνια. Ήταν από τις αγαπημένες μου, μαζί με τζίνι (I dream of jeannie) και μάγισσα (Bewitched).
 
υπαρχει καπου με ελληνικους η οχι υποτιτλους?
 
fuorigioco1981 είπε:
υπαρχει καπου με ελληνικους η οχι υποτιτλους?
Κατ' αρχήν καλώς όρισες και καλή παραμονή εδώ! Ευχόμαστε να σου αρέσει.

Στο φόρουμ μας , απαγορεύονται οι ερωτήσεις για το πού μπορεί να "βρεθεί" μια σειρά. Μπορείς να συζητήσεις για ό,τι θες, αρκεί η κουβέντα να μην αφορά copyright υλικό!
 
Χαρτ Και Χαρτ

Μια από τις πιο ωραίες περιπετειώδεις ξένες σειρές που θυμάμαι από μικρός...Με τον Ρόμπερτ Βάγκνερ και τη Στέφανι Πάουερς!!!

 


28.jpg


29.jpg
 
ευχαριστουμε πολυ FORD231 για το τρειλερ και Αντωνη για τις φωτογραφιες !!!

http://www.youtube.com/watch?v=VuAtwPwb6XM αυτο ειναι το πιλοτικο επεισοδιο,πρεπει να ηταν ωραια σειρα αν και δεν εχω δει κανενα επεισοδιο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα