Χειρότερα παιχνίδια για SNES

Batman forever και όπως είπε και ο Angry Nerd "it sucked back then and it sucks forever".
 
geo2004z είπε:
Secret of Evermore (Δε λέω, καλούτσικο παιχνιδάκι αλλά με απογοήτευσε πολύ έπειτα από το έπος Secret of Mana)
Καλά, ούτε αριστούργημα ήταν, ούτε και στα επίπεδα του Secret of Mana (Μεγάλος έρωτας... :wub: ), όχι όμως και "κακό"!

Και αφήνω ασχολίαστο το ότι είδα και το Τerranigma...

Τώρα ποιο είναι το χειρότερο SNES game; Το Space Ace φυσικά! Μετά από αυτό το χάος.

Πάντως θυμάμαι περιοδικό της εποχής που το παρουσίασε σαν "το καλύτερο παιχνίδι όλως των εποχών", και φίλος μου την πάτησε και ήταν από τα πρώτα παιχνίδια που είχε πάριε στο SNES..

 
Καλα μην τρελαθουμε κιολας για τα Terranigma και secret of evermore οτι ειναι μεσα στα χειροτερα snes παιχνιδια επειδη καποιον μπορει να τον δυσκολεψε η για οποιανδηποτε αλλο λογο.Δεν ειναι τα επικα παιχνιδια αλλα ειναι παιχνιδαρες και αλλες κονσολες της εποχης θα παρακαλουσαν να τα ειχαν στη βιβλιοθηκη τους.

Χειροτερα παιχνιδα ειναι αυτα που ειναι πιο χαλια και απο τα χαλια πιο αθλια και απο τα αθλια και καποια απο αυτα ειναι τα Bebe's Kids,Super 3D Noah's ark,captain novolin,Wayne's world η ενα απο τα πιο αθλια που το εχω κανει και review γιατι ως γνωστων γουσταρω κατι τετοια το Super troll's island:D

Oποιος θελει να καει το review ειναι εδω http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?26749-Super-troll-islands-(Review)-%D7%C1%D7%C1%D7%C1%D7%C1%D7%C1%D7%C1%D7%C1%D7%C1!!!
 
Βatman Forever και Shaq Fu είναι από τα χειρότερα παιχνίδια που έχουν βγει για SNES.
 
cloud είπε:
Τώρα ποιο είναι το χειρότερο SNES game; Το Space Ace φυσικά! Μετά από αυτό το χάος.

Πάντως θυμάμαι περιοδικό της εποχής που το παρουσίασε σαν "το καλύτερο παιχνίδι όλως των εποχών", και φίλος μου την πάτησε και ήταν από τα πρώτα παιχνίδια που είχε πάριε στο SNES..
Αληθεια, για τι το λες αυτο; Εμενα μου φανηκε πολυ καλο παιχνιδι, με μονο μειονεκτημα τη δυσκολια του, συγκεκριμενα το λαβυρινθο που πρεπει να βγεις πετωντας το σκαφος. Αυτος ηταν ο λογος που το παρατησα και δεν το τελειωσα ποτε, αλλα η δυσκολια ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα, και δεν εχει να κανει με το αν ειναι κακο παιχνιδι.
 
Πίσω
Μπλουζα