• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Χρυσά βατόμουρα των ρετρό PC Games

Omenforever

RetroMasteR
Αντιδράσεις
194
Δεν ξέρω αν το έχουμε ξανασυζητήσει το θέμα, αλλά ορίστε τα δικά μου:

Χειρότερο Adventure: Eternam

Χειρότερο Action: The Amazing Spider-Man

Χειρότερο Ξυλίκι: Rise of the Robots

Ειδικό Βατόμουρο: Σχεδόν όλες οι μεταφορές παιχνιδιών από άλλα συστήματα στον PC, που ήταν μετριότητες στην καλύτερη. Οι λόγοι γνωστοί.

Υ.Γ. Χειρότερο RPG και Sim μου είναι δύσκολο να πω, γιατί παραδοσιακά ο PC είχε επίπεδο σε αυτά.

Rakeesh

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
606
Ομεν, αναπτυξε το και με αιτιολογηση :Ρ

Nemo

RetroMuseum GateKeepeR
Αντιδράσεις
1.170
Welcome back Omenforever .

Rakeesh πρωτο του φετεινο post και μολις τεταρτο απο το 2012 (απ οτι βλεπω στα σχετικα στατιστικα) οποτε ας μην γινομαστε πιεστικοι .

theoritikos

RetroMasteR
Αντιδράσεις
61
Εγώ σίγουρα θα έδινα χρυσό βατόμουρο στο Daikatana. Είχε κάνει μεγάλο ντόρο πριν ξεκινήσει η ανάπτυξη του, ο John Karmak στην πορεία τα βρήκε σκούρα, και όταν επιτέλους κυκλοφόρησε μετά από πολλές αναβολές, το αποτέλεσμα ήταν πολύ κάτω του μετρίου.

Μπλουζα