ΨΑΧΝΩ "ΟΙ ΑΤΣΙΔΕΣ"

aggelos1974

RetroN00b
Joined
15 Απρ 2010
Μηνύματα
1
Αντιδράσεις
0
ΨΑΧΝΩ ΤΗΝ ΒΙΝΤΕΟΤΑΙΝΙΑ "ΟΙ ΑΤΣΙΔΕΣ" ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

(1986) ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΕΚΟ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟ, ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΑ, ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΤΥΡΤΑΙΟΥ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ.

:please: :please:
 
Πάντως download links εδώ δεν θα βρεις. Google is your friend.

Καλώς ήρθες και μη γράφεις με κεφαλαία, είναι σαν να φωνάζεις!!!!!!
 
Ομολόγώ οτι δεν την ξέρω τη βιντεοταινια. Την έχουν πέξει παλιότερα τα κανάλια ?

Ούτε και στο club τη βρήκα :(

Eίναι στα αλήθεια δύσκολο να την βρείς ,αλλά μην απελπίζεσε.Απο περιέργεια θα την ψάξω και για παρτυ μου (ενοείτε οτι εαν έχω κατι νεότερο θα επανέλθω)
 
Σημερα είμουν βόλτα κάτω στο κέντρο της Αθήνας και είδα στο metropolis συγκεκριμένα DVD απο Ελληνικό video!!!

Ειπήρχε μια τενια παραγωγής Λεωντσίνη η οποια είχε τίτλο : οι ατσίδες των super market.

Mε Μίμη Φωτόπουλο.

Μηπος είναι αυτή ?Eγώ σκευτομαι να την αποκτήσω κατευθείαν απο την leon films.(άν είμαι τυχερός θα διαθέτει και το VHS)
 
video80 είπε:
Σημερα είμουν βόλτα κάτω στο κέντρο της Αθήνας και είδα στο metropolis συγκεκριμένα DVD απο Ελληνικό video!!!Ειπήρχε μια τενια παραγωγής Λεωντσίνη η οποια είχε τίτλο : οι ατσίδες των super market.

Mε Μίμη Φωτόπουλο.

Μηπος είναι αυτή ?Eγώ σκευτομαι να την αποκτήσω κατευθείαν απο την leon films.(άν είμαι τυχερός θα διαθέτει και το VHS)
Όχι, άλλη είναι αυτή.

Αυτή που ζητά ο φίλος την έχω σε VHS, και αν θέλετε μπορώ να σκανάρω το εξώφυλλο. Πάντως, δεν την έχω πετύχει πουθενά στο διαδύκτιο και δε πιστεύω να έχει βγει σε DVD.
 
Πίσω
Μπλουζα