ΨΑΧΝΩ "Ο ΝΙΝΤΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΛΙΤΣΑ"

vmamios

RetroN00b
Joined
25 Φεβ 2009
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
0
που μπορώ να βρω την cult βιντεοταινία "ο νίντζα με την γκλίτσα" με τον Σωτήρη Τζεβελέκο? την ψάχνω απεγνωσμένα. μπορείτε να μου δώσετε κάποιο link? είναι πολύ trash ταινία και αγαπώ τον Σωτήρη Τζεβελέκο!
 
Πρωτο μηνυμα ,μπορουσες να πεις και μια "καλως σας βρηκα".

Τεσπα λινκ για αγορα online που ζητας ειναι λιγο δυσκολο να βρεθει,ψαξε σε κανα συνοικιακο βιντεοκλαμπ και ισως σταθεις τυχερος.
 
Ευχαριστώ. Αυτο το τραγούδι το έβαζε παλιά η ΕΡΑ στις αναμεταδόσεις ποδοσφαιρικών αγώνων τις Κυριακές.
 
Στο παρακάτω site θα βρείτε διαμάντια από trash tv και παλιές cult ταινίες.

Δεν είναι torrentάδικο.

http://trashmania.wordpress.com/

(Αν δεν είναι σύνομο με τους κανόνες εδώ, ας σβηστεί ) .

Υπάρχει ακόμα και video από την συνέντευξη του exetlaios στον Η. Κακλαμάνη!!!!!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μετά από δύο ώρες παρακολούθησης εκπομπών με Mr.Mpoutia μπορώ με χαρά να δηλώσω ότι το link που έδωσε ο pooky είναι κάτι παραπάνω από μνημειώδες.

Χειροκροτώ δακρυσμένος.
 
Φυσικά αν υπάρχει πρόβλημα, ας αφαιρεθεί!!!!

Σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να υπάρξει πρόβλημα για το GRM ή τον Ηρακλή προσωπικά!

Βέβαια το εν λόγω site υπάρχει εδώ και πάρα πολύ καιρό και τα εύσημα ανήκουν στον exetlaio που μου το γνώρισε. Πραγματικά, κάποια πράγματα εκεί δεν βρίσκονται αλλού πουθενά!
 
Προβλημα για το retromaniax δεν υπαρχει αμεσα - δεν εχουμε εδω links σε ταινιες ή σε οποιο παρανομα διακινουμενο υλικο του.

Αλλα δεν παυει να ειναι ενα απο τα εκατομμυρια sites που "προσφερουν" copyrighted υλικο - και τα οποια δεν συνηθιζουμε να διαφημιζουμε εδω - γιαυτο μου εκανε εντυπωση που το ανεφερες.
 
Γεια χαρα... το τραγουδι στο ροδα τσαντα και κοπανα Νο1 στο τελοσ ποιο ειναι??
 
[edit - Φιλε video80 ξαναδιαβασε τους Κανονισμους]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οκ οκ, μη βαράς! Δεν ανεφερα κατι συγκεκριμένο ,εκτος και αν δεν ειναι και τοσο κρυφο(μαλλον αυτο ειταν το λαθος μου) το cite.

Το φορουμ το χει...τουμπανο και γω κρυφό καμαρι! (μιλαω για το cite).

Anyway, καλό βράδυ.
 
Δεν πιανω το πνευμα σου - λες και εχουμε αφησει ποτε κανενα να ερχεται εδω και να λεει "ξερω που ειναι αυτη η ταινια, στειλτε μου pm να σας πω" ... anyway
 
Πίσω
Μπλουζα