Ψάχνω πρόγραμμα τηλεόρασης

paulochelao24

Retro Member
Joined
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.346
Αντιδράσεις
3.594
Καλησπέρα στην ομάδα.Ψάχνω για τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας 16-23 Οκτωβρίου 1992 (από οποιοδήποτε περιοδικό ή εφημερίδα).Υπάρχει συγκεκριμένος λόγος που αναζητώ το πρόγραμμα της εβδομάδας αυτή την  ημερομηνία.Αν καταφέρει  κάποιος  έχει και μπορέσει και το σκανάρει θα του είμαι ευγνώμων.Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
 
Εφημερίδα ΗΜΕΡΗΣΙΑ Βέροιας
Θα πας στον ακόλουθο σύνδεσμο:

ο οποίος είναι από την βιβλιοθήκη της Βέροιας, θα κατεβάσεις τον τόμο του Οκτωβρίου και βουαλά!
Ελπίζω να σε βοήθησα :)
 
Εφημερίδα ΗΜΕΡΗΣΙΑ Βέροιας
Θα πας στον ακόλουθο σύνδεσμο:

ο οποίος είναι από την βιβλιοθήκη της Βέροιας, θα κατεβάσεις τον τόμο του Οκτωβρίου και βουαλά!
Ελπίζω να σε βοήθησα :)
Σε ευχαριστώ πολύ θα το τσεκαρω οπωσδήποτε
 
Καλησπέρα στην ομάδα.Ψάχνω για τηλεοπτικό πρόγραμμα της εβδομάδας 16-23 Οκτωβρίου 1992 (από οποιοδήποτε περιοδικό ή εφημερίδα).Υπάρχει συγκεκριμένος λόγος που αναζητώ το πρόγραμμα της εβδομάδας αυτή την ημερομηνία.Αν καταφέρει κάποιος έχει και μπορέσει και το σκανάρει θα του είμαι ευγνώμων.Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
Φίλε paulochelao24, δεν ξέρω αν κοίταξες το λινκ που σου έστειλα παραπάνω, αλλά there you go :)
Δεν έχω, βέβαια, την Παρασκευή 16 Οκτωβρίου, λόγω του ότι "πάω" με την λογική των τηλεπεριοδικών, Σάββατο - Παρασκευή, δηλαδή, ενώ εσύ θες Παρασκευή - Παρασκευή, αλλά ελπίζω πως δεν πειράζει :)
 
Α ωραία μια χαρά ...φαντάσου ότι στο άλλο link που μου είχες δώσει της Ημερήσιας (απ' την Βέροια) έλειπε το Σάββατο 17 Οκτωβρίου αλλά με αυτό που έστειλες σήμερα είναι οκ...σε ευχαριστώ
 
Α ωραία μια χαρά ...φαντάσου ότι στο άλλο link που μου είχες δώσει της Ημερήσιας (απ' την Βέροια) έλειπε το Σάββατο 17 Οκτωβρίου αλλά με αυτό που έστειλες σήμερα είναι οκ...σε ευχαριστώ
Μια χαρά λοιπόν :) Όποιο άλλο πρόγραμμα θελήσεις, ζήτα μου ;)
Ας κλειδώσει το θέμα :)
 
Πίσω
Μπλουζα