γκουχ

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Red.Steel.WiiCLONE-Wii

The.Legend.Of.Zelda.Twilight.Princess.WiiCLONE-Wii

Wii.Sports.WiiCLONE-Wii

WiiCLONE.Tools.READ.NFO-Wii

Wii.Copy.Protection.Information.READ.NFO.INTERNAL-Wii

μεγαλα παιδια ειστε,ψαχτε το αν ισχυει και τι παιζει και ενημερωστε μας ;)

PS: επειδη πολυ καλοσυνη επεδειξα, ωρα να το φερω στα ισια

Φρεσκα φρεσκα απο IGN

Tony Hawk's Downhill Jam..............Sports........7,0

Excite Truck................................Racing........8,0

Call of Duty 3..............................Shooter......7,7

Super Monkey Ball: Banana Blitz......Action........8,4

Trauma Center: Second Opinion......Simulation...8,0

Wii Sports...................................Sports........7,5

:(
 
Φυσικά “ξέχασες” να αναφέρεις το zelda (και βαριέμαι να ψάχνω και πόσα άλλα ακόμα) που έχει αφήσει πίσω το GAME OF THE YEAR!

Zelda 98%

GOW 94.4%

από το αγαπημένο σου http://www.gamerankings.com/

ps: btw ανοίγεις που ανοίγεις ένα thread βάλε και ένα τίτλο να καταλαβαίνει ο κόσμος...
 
http://wii.ign.com/index/reviews.html

Μιλησα για IGN REVIEWS!!!!!! (ο τιτλος σε πειραξε :) )

Για δωστε μας τα φωτα σας εσεις οι "Nintendo-σοφοι" τι ειναι τα αλλα που ποσταρα? ( μα καλα να σας ανοιγει M$ακιας τα ματια? )
 
wally τι να τα κάνουμε!?!?!?!? έχουμε wii για να τα δοκιμάσουμε!?!?!?

πάντως στο http://www.tehskeen.com/ δε λένε τίποτα...

φυσικά και μίλησες για IGN reviews! τώρα το gamerankings δε σε συμφέρει!
 
GameSpy 5 out of 5 100.0%

Gamerz-Edge 10 out of 10 100.0%

Lawrence 9.9 out of 10 99.0%

GamersMark 9.6 out of 10 96.0%

UnderGroundOnline A 95.0%

Κατευθειαν απο GameRankings!!!

Παντως απο τα παραπανω sites μονο το GameSpy ξερω,που εχει δωσει 5/5 και στα δυο... :D

Αλλα γιατι δε με συμφερει?Εχω εναποθεσει μετοχες?

Αλλωστε τα Zelda παντα καλο βαθμο παιρνουν!! ;)

PS1:Αρα δεν ξερεις τι ειναι αυτα τα πειρατοπραματα... :(

Θα μαθω και θα επανελθω δριμυτερος!!!

PS2:Αλλαξε τον τιτλο κατα το δοκουν
 
Αν έχετε καμιά καλή ιδέα για όνομα στο thread ακούω! Δε μπορώ τώρα να σκεφτώ κάτι... για hackeria στο wii θα πιστέψω αν δω κάτι σε γνωστό forum πχ maxconsole η tehskeen... πάντως όπως δείχνουν τα πράγματα το wii θα σπάσει πολύ γρήγορα...
 
Μακάρι ρε συ xalia, αν σπάσει δεν υπάρχει κανένα εμπόδιο.

Μέχρι τότε καλό είναι και το Cube!!!!!!
 
Δεν σας βλεπω δραστηριους!!!

Language: English

ISO: 2050 Mb

Dump by: WiiCLONE

Name Release: The.Legend.Of.Zelda.Twilight.Princess.WiiCLONE-Wii

Language: English

ISO: 2050 MB

Dump by: Wii

Name Release: Wii.Sports.WiiCLONE-Wii

Language: English

ISO: 2050 Mb

Dump by: Wii

Name Release: Red.Steel.WiiCLONE-Wii

Παντως το ευκολο κομματι φαινεται πως εγινε(δηλαδη το dump απο τα δισκακια).Τωρα μενει το tricky part...

Ρε xalia φαγωθηκες με τον τιτλο. :D

Ο ξεροβηχας ειναι παγκοσμιος το trademark των πονηρων releases. :p

Καντο "Wii reviews (και αντιγραφα ασφαλειας??)"
 
Δε κατεβάζω τίποτα! Είναι παγκόσμιο γενόμενο τα πρώτα dumps να είναι nukes!έτσι την είχα πατήσει και με τα ds...
 
βγηκαν και τα υπολοιπα...

Αλλαξε και τον τιτλο του thread,οντως ειναι ασχετο (αν ξαναβαλω,χαριν συντομιας,επιφωνηματα και ξεροβηχες για τιτλο θα αυτοbanαριστω!)

BTW στο gamespot

http://www.gamespot.com/events/wiilaunch/story.html?sid=6161993&pid=928519&tag=topslot;action;1&om_act=convert&click=topslot

http://www.gamespot.com/xbox360/action/gearsofwar/review.html?sid=6161188&tag=reviews;story;2

Αλλα και στο http://www.gamerankings.com σαν να μαζευει η διαφορα :D (αν και ακομα δεν εχουν γινει αρκετα revieww για να μπει και στα recent top games)

Οποιος πηγε απο Hilton ας μας κανει ενα review!!!

Κατι ακουσα για φοβερο bowling και για πατατα-RedSteel
 
αν δε σου άρεσε η απάντηση στο insomnia για το gamespot λυπάμαι πολύ, και εγώ τα ίδια θα σου πω...

βάλε ένα συντάκτη που κράζει το wii να κρίνει αντικειμενικά το zelda!

Όσο για το hilton σίγουρα θα άκουσες και ότι τα games που είχαν ήταν απαρχαιωμένες εκδόσεις beta και βγάλε...
 
Τη Δευτέρα το βραδάκι πάντως, πρώτα ο Θεός, θα σας πω από πρώτο χέρι την δική μου γνώμη.....

Μέχρι τότε, υπομονή.
 
οποτε ΚΑΙ το gamespot ειναι αναξιοπιστο.... :D

απαρχαιωμενα beta...ποτε βγαινει το συστημα?
 
Τα beta είναι θέμα της nortec, και τώρα μη σχολιάσω για τα site, εσύ ειδικά wally δίνεις ρέστα στο θέμα! Όποτε σε συμφέρει ένα review το site σπέρνει και όποτε όχι το site είναι για τα μπάζα... :eek:

αλλά λύσε μου μια απορία...(σου το λέω με φιλική :heart: και παιχνιδιάρικη :beerz: διάθεση)

τόσες παιχνιδάρες έχει βγάλει το xbox360 γιατί δε τα παίζεις?

Σε βλέπω όλη μέρα στα forums να ψάχνεις μία κακιά για το wii να τη ποστάρεις εδώ! :chicken:

Ο projector δε σου κάνει? Τον πήρες για να παίζεις τα παιχνίδια η για να πουλάς μούρη σε όσους έρχονται σπίτι να δουν ένα game? :shout:

Σε πλήγωσε μήπως η μαμά ms και δε είσαι ευχαριστημένος με τα ψίχουλα που σου στοίχισε το xbox 360 super duper high next gen setup? Το GAME OF THE YEAR το τελείωσες? Όλο για γραφικά σε ακούω να λες και από gameplay τίποτα...

μην ανησυχείς, θα κάνουμε έναν έρανο εδώ στο forum και θα σου πάρουμε ένα wii να παίξεις κάνα game!!!

wally :lotsofolove: πλάκα κάνω...
 
xalia εγω οταν ειμαι δουλεια ειμαι παντα μεσα....

Εσυ εισαι ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ μεχρι τις 6 το πρωι (και παλι δεν βρισκεις κατι που να μην αποκρουεται απο τον καναπε :D (kudos Τel))

Αμα ελεγξεις το gamertag μου θα δεις τι games παιζω τωρα.

(οσο για παλαιοτερα,δεν εμαθα κανενα σοβαρο συστημα απο emulators και δανεικα CD με zip roms)

Κανε μας μια λιστα-μπουσουλα να ξερουμε που θα κοιταμε για να ποσταρουμε βαθμολογιες.

Δεν εχω κατηγορησει κανενα site παντως, οτι attitude και να εχει.Αυτη ειναι, συνηθως ,συνηθεια των φτωχων συγγενων του καθε gen...

Το ποιος πουλαει μουρη εδω μεσα ,το αφηνω να το κρινουν οι υπολοιποι διοτι ανακατευομαι....

Παντα με φιλικη διαθεση...αν και επι προσωπικου πρεπει να μαζευτεις...δεν στο εμαθαν στο κολλεγιο? :)
 
Wally είπε:
Παντα με φιλικη διαθεση...αν και επι προσωπικου πρεπει να μαζευτεις...δεν στο εμαθαν στο κολλεγιο? :)
ΟΧΙ! Το αντίθετο μου μαθαίνουν!
 
Όσο για το θέμα των ISOS ένα έμπιστο σε τέτοια θέματα site λέει τα παρακάτω:

Nintendo Wii Images were a big Fake, More Security Info
A hacker mailed in to let us know that those so called 'leaked Wii game images' were indeed fake. Interestingly he believed a Wii DVD can not be dumped at the moment as of course the discs are encrypted but its unkown if a unique key system is being used.

Hacker's info on Wii game discs

- Same Protection spirit as on Gamecube : Barcode / Encryption

- Wii DVD's are encrypted but unkown if it uses a xor key like on gamecube or if it's another system or/and unique per game key

- Wii DVD's can not be dumped currenrtly as it's not possible to run homebrew on the machine and dump them on storage devices or through local networks

[Via maxconsole.net]
 
Τα beta είναι θέμα της nortec
Δηλαδη σημερα μαθαμε οτι η Nortec εφοδιαζει και το Αμερικανικο Gamespot με υλικο για review...αλλιως πως εξηγειται το 5αρακι...

http://www.gamespot.com/wii/action/redsteel/review.html?page=1

Να μας κρατας ενημερους!! :D

Παντως πολυ selective εισαι και στα quotes σου :p

--Wally απο καναπε,transmision out
 
Πίσω
Μπλουζα