καλως σας βρηκα απο την Πατρα ...

KonstantineSt

RetroWannaBe
Joined
23 Ιαν 2012
Μηνύματα
63
Αντιδράσεις
1
λοιπον με τη σειρα μου και εγω θελω να σας πω ανα μεγαλο ευχαριστω σαν ρετρο φιλος για το χωρο που μου δινετε εδω να γραφω και να μοιραζομαι τις αποψεις μου και ενα μεγαλυτερο ευχαριστω για το υπεροχο αυτο ταξιδι που ζω εδω μεσα , με πολυ ομορφες αναμνησεις και για πολλα που δεν γνωριζα , επισης με καποιες λιγες γνωσεις που εχω ελπιζω να βοηθησω οσο μπορω .

υποσχομαι καποια στιγμη να ανεβασω φωτο με παιχνιδια που εχω απο την παιδικη μου ηλικια [ δεν εχουν μεινει πολλα , αλλα αυτα που υπαρχουν , πιστευω οτι ειναι αντιπροσωπευτικα και ανταξια να μπουν εδω ... ( φιγουρες G.I.Joe , Thundercats , Tranformers , Robocop , playmobil , καρτες υπερατου , subutteo , μονοπολυ , παιχνιδομηχανες και αλλα ...)] .

λεω καποια στιγμη γιατι εχουν χρονια που πιανουν χωρο στο παταρι στο πατρικο ...

πατρινοι !!! στειλτε μηπως και κανουμε καμια εκθεση ρετρο ...

αυτα τα λιγα ηθελα να πω και καλο ''ταξιδι'' σε ολους εδω μεσα ...
 
Καλώς όρισες στην παρέα μας!

Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λογία τα οποία κατά κάποιο τρόπο επιβεβαιώνουν και καταξιώνουν τον κόπο που έχουν κάνει όλα τα παιδιά της παρέας μας

( και που είσαι μέρος της πια :) )

Καλή διαμονή!
 
Μωρε μπράβο! Εχει πεσει επιδημία συστάσεων τώρα τελεφταία! :D :D

Καλωσήρθες!
 
Καλώς τον και καλά posts! :)

Δε χρειάζεται να είναι πολλά τα παιχνίδια για να ταξιδέψεις στις αναμνήσεις! ;) Είσαι στο σωστό μέρος!

(τουρ-τί-τσα! τουρ-τί-τσα! :dribble:)
 
Καλώς ήρθες αρχηγέ!

Νομίζω πρόσφατα μπήκε και άλλος ένας από Πάτρα...
 
καλως ορισες!!!

ανυπομονω να δω την συλλογη σου με τις φιγουρες.
 
εχουν χρονια που πιανουν χωρο στο παταρι στο πατρικο ...
Τέτοιοι θησαυροί δεν είναι για να μένουν στο πατάρι. Αναμένουμε φωτογραφίες

Καλώς όρισες

600-1268616927.JPG
 
ευχαριστω , ευχαριστω ... καλη φαινεται η τουρτιτσα ... :)
 
Καλωσήλθες Κωνσταντινε!
 
Καλωσήρθες γείτονα και συνάδελφε ρετροφάν!!! :)
 
Πίσω
Μπλουζα