καλως σας βρηκα!!!

Dimitris55

RetroWannaBe
Joined
13 Mαϊ 2012
Μηνύματα
43
Αντιδράσεις
2
σε μια τυχαια ιντερνετοσυζητηση σε ασχετο με ρετρο στοιχεια forum, ειδα ενα link του forum. ε, δεν αργησα να γραφτω. καλως σας βρηκα λοιπον!! :D
 
Καλώς τον! :)

Στο σωστό σημείο ήρθες, αν πρόκειται για ρετρό! ;)

Περίμενε - οσονούπω θα σκάσει μύτη και τουρτίτσα! (γιάμ!)

Happy retro-posting!
 
Και είχα μια υπογλυκαιμία :D

Καλώς ήρθες Δημήτρη και καλά ποστ

Fraoula%20sokolata%20tourta%20orizontia.jpg
 
καλώς ήρθες
 
Καλώς ήρθες και από εμένα!

Ωωωω η τούρτα βγήκε αμέσως αυτή τη φορά! Σλουρπ! :p

Πάντα στην ώρα μου όμως :)
 
καλως ορισες και καλη ρετρο-αναζητηση!!!
 
Καλως ηρθες αλανι :)
 
Ηρθε η τουρτα και δεν με φωναξατε....:mad:

Καλα...θα σας δειξω εγω...θα δειτε τι θα παθετε!!!:biglaugh:

Καλως ηρθες στην ρετροπαρεα μας Μητσακο! :D

Καλα ρετροποσταρισματα!!! ;)
 
Το "55" αναφέρεται σε χρόνο γέννησης? Άντε μπράβο, να μπει και λίγο παλιό αίμα εδώ μέσα γιατί με σας τα τζόβενα αισθάνομαι γερόντιο.
 
γκουχου, γκουχου, θα σε στεναχωρησω αλλα δεν εχει να κανει με ετος γεννησης... #)

Σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!!!!
 
να κανω μια ερωτηση σα νεος;

ειχα αποψε κουβεντα με τον γαμπρο μου για το forum και ενθουσιαστηκε! καποια στιγμη σηκωθηκε, πηγε στο δωματιο και αρχισε να φερνει παιχνιδια. επιτραπεζια, playmobil, viewmaster, lego, κτλ. εβγαλα καποιες φωτογραφιες, αλλα το προβλημα ειναι οτι ειναι ολα διαφορετικα μεταξυ τους. τι να κανω για να σας τα δειξω; να ανοιξω νεο θεμα ως συλλογη, η να παω σε καθε διαφορετικο thread και να κανω απο ενα post;
 
Καλό θα ήταν εφόσον υπάρχουν ανοιχτά θέματα, να ποσταριστούν εκεί! ;)

Σε περίπτωση που χρειαστείς οποιαδήποτε βοήθεια, είμαι (-είμαστε!) στη διάθεσή σου! :)
 
καλως μας ήρθες δημήτρη.εγώ πριν την φοβερή τούρτα των παιδιών θα σου πρότεινα αυτό...greek-orthodox-easter-01.jpg...ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑ.πάρτε τώρα που είναι ζεστό.Σταύρο θες πετσούλαααααα :eek::eek::eek:
 
giannislarisa είπε:
καλως μας ήρθες δημήτρη.εγώ πριν την φοβερή τούρτα των παιδιών θα σου πρότεινα αυτό......ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑ.πάρτε τώρα που είναι ζεστό.Σταύρο θες πετσούλαααααα :eek::eek::eek:


Έχω πεθάνει στα γέλια..... :D !!!!
 
Μια χαρά. Οπότε περιμένουμε τα υπόλοιπα να παρουσιαστούν στα αντίστοιχα θέματα (όπως είπε και η D@redevil πιο πάνω) ή αν δεν υπάρχουν ανοίγεις νέα ;) .
 
Βρε Δημήτρη!...

Πού είπες ότι μένετε εσύ και ο γαμπρός σου?! :biglaugh:
 
Δημήτρη βλέπω τις φωτογραφίες τις ανεβάζεις μέσω imageshack. Επειδή μετά από ένα διάστημα θα διαγραφούν από κει και συνεπώς δε θα εμφανίζονται και στα ποστ σου ανεβασέ τες σε παρακαλώ σε άλμπουμ στο προφίλ σου. Οι οδηγίες είναι εδώ.
 
το εκανα. πλεον εχω 4 αλμπουμ.
 
Πίσω
Μπλουζα