καλω και παλι τα ποζερια!!!

mpilias_girlfriend

RetroWannaBe
Joined
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
40
Αντιδράσεις
1
χελοου φιλοι μου!!!

Σας εχω ξαναενοχλησει με το ντοκιμαντερ μου για τους ποζεραδες αλλα αυτη τη φορα θα θελα να με βοηθησετε πιο ουσιαστικα.Οποιος εχει ακομα αφισες,κασετες,δισκους ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ που να εχει να κανει με τα εν λογω συγκροτηματα η ακομα κ να μην εχει ενδιαφερεται να μου πει on camera οτι θελει για τη μουσικη, φυσικα εννοειται να την αγαπαει ετσι :p , ειναι πιο πολυ κι απο ευπροσδεκτος!Εγω μενω Αθηνα αλλα κατι θα κανονισουμε να γινει αν υπαρχει διαθεση!!Θελω υλικο απο fans της hair metal στην ΕΛλαδα και ζοριζομαι πολυ να βρω ξερω πως εδω ειμαστε αρκετοι!!!

Φιλουρες
 
ρε Αθηναίοι ποιούς ακριβώς λέγατε τότε ποζεράδες και ποιοί ήταν οι αντίθετοι τους γιατί εμείς στην επαρχία χάναμε επεισόδια.
 
ποζερας,ητοι φιγουρατζης,επιδειξιομανης.

με τον ορο-η πατροτητα του οποιου ειναι ασαφης-χαρακτηριζοντο στα λειτ 80ς

οι μεταλλαδες οπαδοι που αντιθετα στα κλισε της εποχης,ειχαν θεοποιησει

καποιους POISON,BON JOVI,EUROPE,MOTLEY CRUE ,RATT,DOKKEN,etc

(αναφερω τους πλεον γνωστους καλλιτεχνες του ιδιωματος..)

οι ποζεροφρονες μεταλλαδες εδιδαν μεγαλο βαρος (κ χρονο κ ..χρημα)στην επιμελεια της κομης των ,με ιδεατο σημειο την προσομοιωση με αυτες των ανωτερω καλλιτεχνων.Ομοιως δε και οι ενδυματολογικες προτιμησεις των.

Διαταυτα,πλειστακις εκαλουντο "γυναικωτοι"υπο τινων γονεων και δη μητερων!!

Ο ορος ειναι αδοκιμος και συνανταται μονον στην επαρχια της Ε.Ε. με το ονομα Ελλας.

Τα ταπεινα κινητρα των εμπνευστων του,πρεπει να αναζητηθουν σε συμπλεγματα κατωτεροτητος,καθως ηταν καινοφανες τινες οπαδοι του βαρεως μεταλλου,να στρεφονται κατα ομοιδεατων και να στοχοποιουν αυτους και ουχι το ιδιωμα.

και για σοβαρα τωρα,μετα το FireFest στο Νοτιγχαμ (το ΠΣΚ που ερχεται),ελα καποιο βραδυ απο

Bat City δεις καποιους αιωνιους ποζεραδες και να παρεις υλικο για 42 ντοκυμαντερ..
 
Μίλησε κανείς για επαρχία??

Για όποιον ενδιαφέρεται πάντως, ο George Lynch (θεός!!!!!) θα βρίσκεται για σεμινάριο κιθάρας στην Καβάλα (ναι, στην Καβάλα) τη Δευτέρα 15 Νοεμβρίου στις 9 το βράδυ στη μουσική σκηνή 'Boutique' (Δεν είναι πλάκα!!)

http://forum.kithara.gr/index.php?topic=80586.0

Μπαντάρα οι Dokken..

Θεός ο Lynch..

Είμαι απο Θεσσαλονίκη, κ θα πάω τρέχοντας..

αν με αφήσουν, θα βγάλω κ φώτο κ βίντεο!! :)

ορίστε κ λίγη ποζεριά στα καλύτερά της..

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
doken εισαι μια ΓΛΥΚΑ!!οκ θα το κανονισω asap ελπιζω να μου κανεις παρεα κιολας!!!
 
Πίσω
Μπλουζα