κούκλα "Charming party"

katerinak

Expert
Joined
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
19.182
Αντιδράσεις
2.886
Η κουκλα αυτη ειναι το τελευταιο χριστουγεννιατικο δωρο που πηρα απ τη δουλεια του μπαμπα μου.Οπως βλεπετε εξακολουθει να βρισκεται στο κουτι της.Ακομα θυμαμαι τις προσπαθειες που εκανα να ανοιξω αυτο το κουτι αλλά δεν ανοιγε με τιποτα,η μοναδικη λυση θα ηταν να χρησιμοποιησω ψαλιδι αλλα δεν ηθελα να χαλασω το κουτι κι ετσι την εχω ακομα καινουρια κι απαιχτη.

Προβολή συνημμένου 130588 Προβολή συνημμένου 130587 Προβολή συνημμένου 130589 Προβολή συνημμένου 130590

τα χαρακτηριστικα της :

fully bendable arms and legs

turning head

twisting waist

rooted hair

υψος 29cm και εχει και βαση για να στηριζεται

ολα αυτα τα χαρακτηριστικα της δε μπορω να τα επιβεβαιωσω αφου δεν την ανοιξα ποτε,αλλά για να τα γραφει.. μαλλον θα ισχυουν
 
MIB (mint in the box) που λένε και οι ξένοι μετά από τόσο χρόνια είναι αξιοθαύμαστο. Πάντως το φόρεμα για απομίμηση barbie κούκλας είναι εντυπωσιακό και καλοφτιαγμένο. Την έχουμε ξαναδεί αυτή την κούκλα?Κάτι μου θυμίζει. Μάρκα γράφει πουθενά?Μου θυμίζει τις κούκλες totsy.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
spirtoulis είπε:
MIB (mint in the box) που λένε και οι ξένοι μετά από τόσο χρόνια είναι αξιοθαύμαστο. Πάντως το φόρεμα για απομίμηση barbie κούκλας είναι εντυπωσιακό και καλοφτιαγμένο. Την έχουμε ξαναδεί αυτή την κούκλα?Κάτι μου θυμίζει. Μάρκα γράφει πουθενά?Μου θυμίζει τις κούκλες totsy.
spirtouli αν γραφει κατι αλλο σιγουρα θα βρισκεται μεσα στο κουτι ή πανω στην κουκλα, ολα τα υπολοιπα τα βλεπουμε στις φωτογραφιες :flower:

δεν ξερω αν θα ξαναεπιχειρησω καποτε να βγαλω την κουκλα απ το κουτι της
 
Μου κανει εντυπωση παντως που δεν το ανοιξες...εγω δεν θα αντεχα με τιποτα να μην ανοιξω παιχνιδι...
 
angel_grig είπε:
Μου κανει εντυπωση παντως που δεν το ανοιξες...εγω δεν θα αντεχα με τιποτα να μην ανοιξω παιχνιδι...
Same here! Δεν υπήρχε περίπτωση, κι ας γινόταν χίλια κομμάτια το κουτί. Φοβερή αυτοσυγκράτηση Κατερίνα, κι ωραία κούκλα!
 
Δεν διανοουμαι ποτέ παιδακι να μην χιλιοκομματιασει κουτι με ο, τι βρει μπροστα του ωστε να το ανοιξει..

Και με τα δοντια τα ετρωγα τα κουτια εγω, τα διαλουσα!!
 
μου θυμίζει barbie και sindy...
 
Πίσω
Μπλουζα