νοσταλγία κι αναμνήσεις

Retro_geek

RetroNoob
Joined
23 Μάρ 2020
Μηνύματα
29
Αντιδράσεις
63
Γεια σας!
Γεννημένος το ‘78, η νοσταλγία για τις προηγούμενες δεκαετίες «με έφερε στην πόρτα» του φόρουμ αυτού.
Χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ!
Θα τα λέμε ελπίζω!
 
Καλωσηρθες στην κιβωτο των αναμνησεων!!!!

Εδω, δεν βαριεσαι ποτε!:)
 
Καλωσηρθες στην κιβωτο των αναμνησεων!!!!

Εδω, δεν βαριεσαι ποτε!:)

Είμαι σίγουρος για αυτό! Έριξα και μία γρήγορη ματιά σε πολλά από τα νήματα του φόρουμ και τρελλάθηκα με τις γνώσεις, τις συλλογές, τις αναμνήσεις και με πραγματικά πόσα πράγματα υπήρχαν στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου κι επανέρχονται όλα ένα ένα!! Ποτέ δεν πίστευα ότι όλα αυτά που τότε όταν μεγάλωσα τα θεωρούσα χαζά είναι τόσο σημαντικά! Έχω κρατήσει κι εγώ πολύ υλικό από πράγματα και παιγνίδια του τότε, οπότε πιστεύω ότι θα προσφέρω κι εγώ ένα λιθαράκι.
Δεν ξέρω όμως γιατί στις περισσότερες περιπτώσεις δεν φαίνονται οι φωτογραφίες που ανεβάζουν τα παιδιά. Ίσως κάνω κάτι λάθος εγώ.
 
Καλώς ήρθες και από μένα.
Δεν ξέρω όμως γιατί στις περισσότερες περιπτώσεις δεν φαίνονται οι φωτογραφίες που ανεβάζουν τα παιδιά. Ίσως κάνω κάτι λάθος εγώ.
Είναι λόγω της μεταφοράς του φόρουμ σε νέα πλατφόρμα. Κάποια στιγμή θα αποκατασταθούν από τα παιδιά.
Αν θες τους βοηθάς εδώ https://retromaniax.gr/threads/Θέματα-και-ποστ-όπου-ΔΕ-φαίνονται-οι-εικόνες.27414/
:)
 
Πίσω
Μπλουζα