περιοδικο barbie

Artemis

Banned
Joined
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
191
Αντιδράσεις
22
Θυμαμαι οτι μου το επερνε γυρω στο 89-90 η γιαγια μου νομιζω καθε μηνα (δεν νομιζω να εβγαινε καθε εβδομαδα) και μεσα ειχε προς το τελος την ιστορια της Lady Lovely Locks της πριγκιπισσας με τα pixitails πολυ δημοφιλες σειρα cartoon στα μεσα της εποχης του 80 αλλα και πολυ ωραιες κουκλες απο την mattel. Το ψαχνω πανω απο 10 χρονια μιας και δυστυχως δεν ειχα την προνοητικοτητα να κρατησω τα τευχη αλλα δεν το βρισκω πουθενα κανεις δεν το ξερει η το εχει δει ιδιως αυτες τις ιστοριες που υπηρχαν παντα προς το τελος με την Lady Lovely δεν τις ξερει κανεις. Και ομως εγω το θυμαμαι πολυ καλα. Το επερνε κανεις αλλος απο εδω, το θυμαται?
 
περιοδικό BARBIE κυκλοφορεί και τώρα από τη Modern time νομίζω...Αλλά καμία σχέση δεν θα έχει με το παλιό...
 
Εγω εχω ενα αλμπουμ της μπαρμπυ με αυτοκολλητα μεσα και με ιστοριες της Μπαρμπυ και του Κεν, αλλα το περιοδικο που λετε δεν το θυμαμαι
 
μου το αγοραζε κι εμενα η γιαγια μου(μαζι πηγαιναμε στο περιπτερο) αλλα οχι καθε μηνα,το πολυ να πηρα 5τευχη οχι παραπανω γιατι ηταν και ακριβουτσικο..

παντως ηταν ωραιο περιοδικο και με ωραιες φωτογραφιες
 
Πίσω
Μπλουζα