ποια ειναι η φιγουρα ... ?

KonstantineSt

RetroWannaBe
Joined
23 Ιαν 2012
Μηνύματα
63
Αντιδράσεις
1
τη βρηκα στο υπογειο σημερα στο χωριο , την ξεσκονησα , την επληνα και νατην ...

ελα ομως που δε θυμαμαι απο ποια σειρα ειναι ... γραφει οτι ειναι της Hasbro και εχει ημερομηνια 1992 , οποιος ξερει κατι να το πει ...

Προβολή συνημμένου 46298Προβολή συνημμένου 46297
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελα φιλος, αυτο που κρατας στα χερια σου ειναι ενας BIO-VIPER απο την σειρα GI JOE του 1993. Ειναι Cobra και ανηκει στο υπογκρουπ MEGA MARINES..Αποτελει κομματι περιοδου ντροπης για την σειρα GI JOE, που απο το 91 μεχρι και 94 που τελειωσε επισιμως ειχε αφησει τις μιλιταριστικες τις ριζες και ειχε καβαλησει το καλαμι για τα καλα...Το συγκεκριμενο κομματι μαζι με τον MONSTRO VIPER θεωρουνται και λιγο δυσσευρετα λογο του χαμηλου αριθμου παραγωγης τους..Οποτε κρατα τον!

Ελπιζω να βοηθησα!
 
GI JOE εισαι ωραιος , πραγματι ειναι αυτο που ειπες τωρα εκανα αναζητηση με τα στοιχεια που μου εδωσες και το βρηκα ...

θα κοιταξω μηπως βρω και τιποτα αλλο καταχωνιασμενο ...
 
μαζι με κατι αλλα εβρικα και τις παρακατω φιγουρες σημερα στο παταρι

οποιος γνωριζει κατι λεει ...

02052012456.jpg

αυτο διπλα στον ρομποκοπ , ειναι μεταλικο και γραφει απο κατω bandai στο ενα ποδι και στο αλλο κατι γιαπωνεζικα .

02052012449.jpg

02052012450.jpg

02052012451.jpg

02052012452.jpg
 
Η πρασινη σαύρα μου κάνει για τον Slithe απο τους Thundercats κ είναι αρκετά σπάνια.Η πρωτη φιγούρα είμαι σιγουρος οτι την εχω ξαναδει ,αυτον με τα πράσινα λέω αλλα δε θυμάμαι που.:what:Θα ψαξω και θα σου πω.
 
η πρασινη φιγουρα ειναι ο man at arms και ο αλλος ο blade ο αλλος o stinkor και ο αλλος o tung lashor απο motu!! μετα ειναι ο slithe απο thunderccats και αυτος μετα τον robocop πρεπει ναναι απο micronauts αλλ δεν ειμαι σιγουρος!! α και ο Slithe δεν ειναι καθολου σπανιος!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μόνο για τον slithe είμαι σίγουρος και αυτός μετά τον robocop πρέπει να είναι από micronauts
 
ο slithe δεν ειναι σπανιος το ξερω και εγω , ο αλλος ομως δεν πρεπει να ειναι απο micronauts φερνει λιγο απο power rangers το κρανος .
 
και γω πιστευω παουερ ρειντζερ (η βι αρ τρουπερ )αυτα ηταν της μπανται.......ομως αφου ειναι νται καστ ψαξε στα ποπυ και ισως το βρεις
 
Πίσω
Μπλουζα