συμβατοτητα interface και tomahawk..

simonkey

RetroAdept
Joined
9 Ιουλ 2007
Μηνύματα
855
Αντιδράσεις
52
πιο joystick interface ειναι συμβατο με το pacman για τι απο οτι καταλαβα δεν ταιριαζουν ολα.εχω το interface 2 αλλα απο οτι λενε κανει conflict με το divide.. :precry:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
kempston interface ή συμβατό. Μονόδρομος
 
Σε εμενε το Divide παιζει μια χαρα με το IF2 αλλα οχι με το Ram Turbo...:nervous:
 
Έχεις παίξει αρκετά παιχνίδια με το IF2 και το divide Wally? Γιατί ο Plink μου είπε ότι σε καποια παιχνίδια φαίνεται να του λειτουργεί καλά στην αρχή και λίγο πιο κάτω κολλάει. Τα ίδια λέγανε και στο WOS κάποιοι για το IF2.
 
Αυτό θα έλεγα και εγώ...

μάλλον ο Wally ήταν απλώς τυχερός, εγώ είχα διάφορα κολλήματα με το συνδυασμό IF2 και Divide..τα οποία δεν εμφανίστηκαν με σκέτο το Divide...

πάρε καλύτερα ένα απλό kempston χωρίς θήκες για ρομς..και λογικά θα είσαι εντάξει με αυτό...

το tomahawk δώστο σε μένα χεχεχε
 
μετα απο δοκιμη 30 λεπτων σε διαφορα παιχνιδια δεν βρηκα κανενα conflict μαλλον ειμαι απο τους τυχερους...!

απορω γιατι συμβαινει σε μερικα.
 
Plink πες αν θυμασε καποιο παιχνιδι (και το format του) στο οποιο αντιμετωπισες προβλημα να το τσεκαρω...

Simonkey welcome to the family :)
 
μακάρι να θυμόμουν Wally...σποραδικά είχα κοιτάξει κάποια παιχνίδια, αλλά ίσως έφταιγα και κάπου εγώ ή είναι θέμα του +2 τι να πω...

Αφού σε εσάς παίζει κανονικά μια χαρά όλα ;)

Εγώ δεν έχω πλέον δivide άλλωστε ;)

Wally εσύ παίζεις σε 48 ή σε 128??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σε ψυκτρα,δεν δοκιμασα σε Plus και γομολαστιχα.Θα τα τσεκαρω το βραδυ.
 
ναι ειδικά σε +2 αν έχεις κάνε ένα κόπο και δες το λίγο...γιατί κάτι μου λέει ότι το πρόβλημα είναι μόνο στον +2
 
+2 δεν εχω και ουτε θα εχω...ειναι ιδεολογικο το ζητημα :)
 
Πίσω
Μπλουζα