10...

Ρε Dino...με συγκινείς βρε φίλε! :)
 
telonio είπε:
Δεν είμαι τόσο μικρός, έτσι όπως το έγραψες θα νομίζουν πως είμαι κανένας 30αρης. :animlaugh:
Δεν ξέρω για σένα και τους υπόλοιπους, αλλά εγώ ακόμα πάω νήπιο και το εννοώ (ελπίζω να έγινε κατανοητό πώς το εννοώ).....

υγ. Ακόμα να το φτιάξετε να μπορώ να κάνω like τα ποστ μου;;;; Αφου μ'αρέσει ό,τι γράφω, γιατί να μη μπορώ;;;;
 
Φίλε Κωνσταντίνε σου εύχομαι να τα πολλαπλασιάσεις τα χρόνια σου στο GRM με υγεία και χαρά και να εγγράψεις και τον Γεράσιμο αργότερα ( :) ). Σ'ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου που συγκαταλέγομαι στη λίστα αναφοράς μελών. Είσαι από ένα τα λίγα μέλη που έχουμε μιλήσει και στο τηλέφωνο κανονίζοντας την ανταλλαγή δώρων Χριστουγέννων πριν κάποια χρόνια. Καλή συνέχεια εύχομαι με δυνατή παρουσία όπως όλα αυτά τα 10 χρόνια.

Υ.Γ. Το κομμάτι που ξεχωρίζει από τη video game συλλογή σου είναι το κουτάτο NES με το Super Mario Bros!!
 
O DTP-Master Dino (τιμητικός τίτλος που του απένειμα όταν είδα το πρώτο του "περιποιημένο" review :D ) είναι χωρίς την παραμικρή αμφιβολία απο τις μεγαλύτερες μορφές και πολυτιμότερα μέλη του forums μας !!

To γεγονός μάλιστα ότι εξακολουθεί να μου μιλάει μετά απο τις αμέτρητες κόντρες που είχαμε ως κάτοχοι "αντιπαλων" μηχανημάτων, δείχνει το ήθος του ανθρώπου. :)

Nτίναρε, η παρουσία σου τιμούσε, και συνεχίζει να τιμάει το forum μας. Εμείς σε ευχαριστούμε !! :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πριν 6 χρονια και κατι μηνες απο σποντα εκανα εγγραφη στο Retromaniax και μετα απο μια γυρα που εκανα στα διαφορα θεματα κολησα και γιαυτο ειμαι ακομα εδω αλλωστε.Το να γραφω σε forum Κλπ δεν ηταν κατι συνηθισμενο για μενα ισα ισα το αντιθετο και μιας και με την γραμματικη δεν ημουνα και ουτε ειμαι ο καλητερος φιλος και ορθογραφικα λαθη εκανα και συντακτικα και γενικα ειχα και εχω εναν τροπο γραφης διαφορετικο σε γενικες γραμμες για να μην γραψω ακριβως αυτο που σκεφτηκα και με κοψει σαν πρασο η φρουρα του forum.Eτσι λοιπον και επειδη στο ιντερνετ και στα forums δεν ειναι ολα αγγελικα πλασμενα βρεθηκαν πολλα φρουτα να κοροιδευουν να διορθωνουν με ειρωνικο τροπο και γενικα να τους πειραζει αυτο το κατι διφορετικο που ημουνα εγω και γενικα πολλα και διαφορα αν και μετα απο κανα δυο,τρια PM και μερικα λογακια οταν καταλαβαιναν πως εγω δεν μασαω απο τετοια εκαναν τουμπεκι ψιλοκομμενο αλλα τελως παντων.Περα απο αυτα τα φρουτα οπως ειπα με ενα σωρο ατομα εχω λογομαχησει εδω μεσα σε κουβεντες στα διαφορα θεματα κυριως στα θεματα των videogames και τουλαχιστων τα μισα μελη του forum η και πολυ παραπανω ειμαι σιγουρος 100% πως δεν με γουσταρουν και πολλοι απο αυτους δεν εχουν και αδικο κιολας ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

Μεσα σε ολα αυτα τα γεγονοτα αυτα τα 6 χρονια και κατι μηνες που ειμαι μελος και σε ολα αυτα που ανεφερα και σε παρα πολλα αλλα υπηρχε ενα μελος που δεν εχουμε λογομαχησει ποτε σε ολα ηταν αψογος απεναντι μου σε καθε κουβεντα που εχουμε ανταλαξει και που απλα εβλεπε σε μενα εναν ανθρωπο ασχετο με το αντικειμενο και δεν εκρινε η ειρωνευοταν,ενα μελος παραδειγμα προς μιμηση με γενικες γνωσεις σε ολους τους τομοις και που σαν και αυτον θα παρακαλουσαν να ειχαν ολα τα forum της γης.Αυτο το μελος ειναι ο DINO ενας ανθρωπος με ηθος που κοσμει με την παρουσια του το Retromaniax και αν υπηρχε καταταξη ανετα θα τον εβαζα στον Top 5 των μελων για ενα σωρο λογους που αμα πω να τους γραψω θα βαρεθω να γραφω.Γιαυτο λοιπον φιλαρακι συνεχισε ετσι οσο στο επιτρεπει η καθημερινοτητα σου οπως και για τους περισσοτερους απο μας γιατι μονο ευκολα που δεν ειναι τα πραγματα και φυσικα παντα με υγεια γιατι αμα δεν υπαρχει και αυτη βρωμα η δουλεια και εγω δεν θα σε ευχαριστησω που αναφερες το ονομα μου και που σχολιασες την παρτη μου γιατι πολυ απλα και καθολου να μη με ειχες αναφερει το θεωρω χρεος μου να εμπαινα και να ποσταρα στο θεμα που ανοιξες για την δεκαετη παρουσια σου εδω μεσα γιατι πρωτον μελη σαν και σενα εδω μεσα ειναι μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου και ανθρωποι σαν και σενα ειναι τιμη για τον καθενα να τους εχει φιλους.

Κeep going λοιπον αλανι εδω θα ημαστε και θα τα λεμε :beer: :thumbup: :headbangdude:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rygar είπε:
υγ. Ακόμα να το φτιάξετε να μπορώ να κάνω like τα ποστ μου;;;; Αφου μ'αρέσει ό,τι γράφω, γιατί να μη μπορώ;;;;
Μην σκας Νίκ! Θα σου βάζω εγώ like, σε καλύπτω! :) :p
 
Κι έλεγα ποιός με καλύπτει, αφου δεν τον ξέρω. Εμ αλλαξες αβαταρ, βάλε πίσω το Δράκουλα!
 
DINO σου ευχομαι πραγματικα ο,τι καλυτερο και να μεγαλωνουν ολες οι συλλογες που κανεις κυριως σε κομικ,αλμπουμ και ρετροπαιχνιδια (αυτα ειναι που παρακολουθω )

Να εισαι παντα καλα και καλη συνεχεια :)
 
katerinak είπε:
DINO σου ευχομαι πραγματικα ο,τι καλυτερο και να μεγαλωνουν ολες οι συλλογες που κανεις κυριως σε κομικ,αλμπουμ και ρετροπαιχνιδια (αυτα ειναι που παρακολουθω )Να εισαι παντα καλα και καλη συνεχεια :)
Σ ευχαριστώ Κατερίνα!

Κάνω μεγάλη προσπάθεια να μεγαλώνω τις συλλογές μου, στους καιρούς που ζούμε, είναι η αλήθεια... Τεσπα...

Να είσαι κι εσύ καλά! :)

Stratulator είπε:
Ένα κομμάτι του retromaniax , λέγεται DINO...
Καλή συνέχεια και απο 'μένα!...
Να κάποιος που ξέχασα!!! #)

Thanx a lot man! :)
 
Τα ονειρα σου ευχες μου φιλαρακι......
 
Πίσω
Μπλουζα