20 μυστικά για τη Δυναστεία και τους πρωταγωνιστές της (Μπλεκ)

gomfaios

Retro Member
Joined
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
201
Αντιδράσεις
48
Δυναστεία (Dynasty, 1981-89), ΥΕΝΕΔ

Πρεμιέρα: Τετάρτη 12/8/1981

απο ενα αφιερωμα περιοδικου που εχω κρατησει στο αρχειο μου για τη θρυλικη σειρα δυναστεια... :cool: :cool::coolglasses

13223.jpg13224.jpg13225.jpg13226.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To κουτσομπολιο της εποχης εκεινης.... :D

Αραγε τι εγινε ολο το cast της Δυναστειας; Πως να ειναι μετα απο τοσα χρονια;
 
Υπεροχο και σε ευχαριστουμε. Νομιζω οτι το θυμαμαι αυτο το αφιερωμα απο Κατερινα (Σουπερ) ή Μανινα. Κανω λαθος? Ξερω και καποιο αλλο παιδι, πολυ φανατικο της Δυναστειας, που θα χαρει με το αφιερωμα που ανεβασες...
 
ηταν ενθετο απο μπλεκ,εχω και αλλα διαφορα,αν σας αρεσουν θα τα σκαναρω μετα χαρας να τα μοιραστουμε...
 
circleag είπε:
... Αραγε τι εγινε ολο το cast της Δυναστειας; Πως να ειναι μετα απο τοσα χρονια;
circleag, να δεις το Dynasty Reunion: Catfights and Caviar του 2006 (αν δεν το έχεις δει) και θα σου λυθούν οι απορίες για τους περισσότερους από τους πρωταγωνιστές της σειράς.

ChristosM είπε:
Υπεροχο και σε ευχαριστουμε. Νομιζω οτι το θυμαμαι αυτο το αφιερωμα απο Κατερινα (Σουπερ) ή Μανινα. Κανω λαθος? Ξερω και καποιο αλλο παιδι, πολυ φανατικο της Δυναστειας, που θα χαρει με το αφιερωμα που ανεβασες...
Ποιος να 'ναι αυτός? Νομίζω ξέρω...!! ;)

gomfaios είπε:
ηταν ενθετο απο μπλεκ,εχω και αλλα διαφορα,αν σας αρεσουν θα τα σκαναρω μετα χαρας να τα μοιραστουμε...
Μπράβο gomfaios, πολύ ωραίο το αφιέρωμα από το Μπλεκ, σε ευχαριστούμε! Ναι, ναι, θέλουμε κι άλλα!! (Έχω κι εγώ πολλά να ανεβάσω από Δυναστεία!) :)
 
ενδιαφερον το αφιερωμα στη δυναστεια,ευχαριστουμε πολυ!!μακαρι να δουμε κι αλλα καποια στιγμη
 
Πίσω
Μπλουζα