2000 Thanks

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.313
Αντιδράσεις
5.849
Δεν με νοιαζη ποσα μηνυματα εχω δεν με καιγεται καρφι γιαυτο το θεμα γενικοτερα και δεν προκειται να κατσω να ποσταρω μονο και μονο για να ανεβασω το νουμερο,δεν με νοιαζη να ανοιγω οτι να ναι θεματα για να περνω Thanks λες και δεν εχω με τιποτα αλλο να ασχοληθω στη ζωη μου,δεν με απασχολει αν βαλει καποιος η καποια thanks σε αυτο το θεμα ας μην εχει και κανενα.Αυτο ομως που με νοιαζη ειναι πως καθε ενα απο αυτα τα 2000 και κατι Thanks Που εχω αυτοι που τα εβαλαν τα εβαλαν για καποιον λογο.Μπορει να τα εβαλαν γιατι τους αρεσε το θεμα η γιατι εμαθαν κατι απο το θεμα η γιατι γελασαν και διασκεδασαν με το θεμα η ακομα γιατι με γουσταρουν σαν ατομο και σαν μελος και ασχετα αν δεν τους αρεσε το θεμα η αν δεν συμμετειχαν εβαλαν το thanks.Πολλοι και διαφοροι μπορει να ειναι οι λογοι που καποιος συμμετειχε ωστε ο αριθμος των thanks να φτασει σε αυτο το νουμερο γιαυτο λοιπον και γω λεω ενα τεραστιο

ΤΗΑΝΚS σε ολους σας και ευχομαι να τα λεμε και να γουσταρουμε οσο καιρο θα ημαστε εδω μεσα.Ευχαριστω λοιπον αλανια και ο metalcandyman ειναι εδω για να σας κανει να γελατε με τα θεματα του,να διασκεδαζετε να μαθαινετε κατι που ισως να μην ξερατε αλλα και για να σας νευριαζω που και που γιατι αυτα ειναι το αλατοπιπερο του forum:diablotin:

Eπισης οποιος δεν γουσταρει αυτα τα θεματα επετειακου χαρακτηρα πολυ απλα ας μην ποσταρει η ας μην τα διαβασει καν.
 
Να 'σαι καλα Μπιλαρα!!!! :thumbup:

Συνεχισε δυναμικα!!! ;)

Eπισης οποιος δεν γουσταρει αυτα τα θεματα επετειακου χαρακτηρα πολυ απλα ας μην ποσταρει η ας μην τα διαβασει καν.
Ξερεις κατι που δεν ξερουμε?....:what:

Σαν αυτο δηλαδη........:biglaugh::biglaugh:
 
Αλλο ενα thanks απο εμενα στον τιτανοτεραστιο Βασιλη!!! :bow: :thanx2: Γιατι?Επειδη οπως ελεγε και η παλια διαφημιση..γιατι ετσι μας αρεσει :D
 
Ποια 2000, εγώ βλέπω 2007 thanks. :p . Καλή συνέχεια Bill και με το καλό και στα 3000 και όσο γουστάρεις δηλαδή.

Σταύρο βουλωμένο γράμμα διαβάζεις :p
 
Μπράβο συνονόματε, να σαι καλά και να συνεχίζεις ( αλλά με τέτοιο θέμα, φιρι φιρι πας να τα ακούσεις από κανέναν ) ...:tongue:
 
Ωραιος Bασίλη!
 
Να σαι καλα Βασιλη και ευχαριστουμε για τα ωραια θεματα που ανοιγεις!
 
Thanks Βασίλη.

Υγ. Παιδιά δε χρειάζεται όμως να τραβήξουμε το θέμα των thanks και σε αυτό το thread. :)
 
Ακόμα ένα thanks Βασίλη, από μένα με όλη την καρδιά !!!
 
Μπράβο Βασίλη γιατί πραγματικά αξίζει κάθε efxaristo που έχεις πάρει :beer:
 
Μπράβο κι από μένα Βασίλη πάντως η αλήθεια είναι ότι θα τερμάτιζες τον νεκροθάφτη με τα χέρια δεμένα στην πλάτη. Κι ευχαριστώ για την βοήθεια για το pc μου που αποδείχτηκε ο υπολογιστής των ονείρων μου. Κι όλοι με ρωτάνε γιατί πήρα AMD. Tώρα όμως το πρόβλημα είναι αν θα πάρω το GTA V ή το καινούριο Resident evil. Ω τι δίλημμα! Ω τι δίλημμα! Και τα οικονομικά δεν φτάνουν για να πάρω και τα δυο.
 
Eνα τεραστιο μπραβο και thanks κι απο μενα στον συνονοματο και ομοιδεατη ΠΑΟΚτση,,γιατι οπως ειπαν κι αλλοι πριν:

ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!!! :)
 
Σε ευχαριστώ Βασίλη για την όμορφη παρέα σου στο φόρουμ των αναμνήσεων και σου ευχομαι καλή συνέχεια, με πάθος!!!!! Πολλά μπράβο και συγχαρητήρια!!!

:flower:
 
Κι από μένα ρε Μπίλαρε ένα μεγάλο THANKS !!!!! Να είσαι πάντα έτσι γνήσιος.
 
Και εις ανώτερα, αν και με τόσο διασκεδαστικά ποστ που γράφεις θα φτάσεις σίγουρα τα τρεις χιλιάδες thanks.
 
Κι από μένα ένα φίλε Βασιλάκη.
 
Τώρα δηλαδή πρέπει να σου δώσω thanks εδώ επειδή μου δίνεις thanks που σου έχω δώσει thanks αλλού;;; :tease: :tease: :tease:
 
Εγώ πάντως, θα το δώσω το thanks! Έτσι, για την ατάκα με το αλατοπίπερο! ;)
 
xidithnx.jpg

:tease:

(Btw το thanks ειναι σε ... μωβ :p background )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αγορια και κοριτσια σας ευχαριστω ολους για τα καλα λογια :thanx2:
 
Πίσω
Μπλουζα