3 χρόνια στο Retromaniax

RIO

Retro Horrormaniac
Joined
12 Νοέ 2009
Μηνύματα
20.653
Αντιδράσεις
66.168
Μια και κλείνω 3 χρόνια σε αυτό το φόρουμ, είπα και εγώ να ανοίξω ένα θεματάκι για να το γιορτάσω. Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά εδώ για την καλή παρέα, τις αμέτρητες αναμνήσεις και φυσικά τις πληροφορίες για κάθε θέμα που βρήκα εδώ.

Τρία χρόνια πριν ψάχνοντας πληροφορίες για μια ταινία τρόμου ( τι άλλο), έπεσα πάνω σε έναν διάλογο του Εχετλαίου και του Dominion.

Σκαλίζοντας λίγο την θεματολογία, ξύπνησαν όπως ήταν φυσικό οι αναμνήσεις και αυτό ήταν! Κόλλησα για τα καλά. Εύχομαι το Retromaniax να συνεχίζει το ίδιο δυναμικά και να γεμίζει συνεχώς με καινούργια μέλη... :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να τα εκατοστησεις στο Retromaniax, RIO! Κι εμεις σε ευχαριστουμε για την καλη παρεα που μας κανεις εδω.

Ευχομαι το ιδιο με εσενα. Το φορουμ μας να γεμιζει συνεχως με νεα και κυριως πολυ ενεργα μελη!
 
bambinella 100 είπε:
Να τα εκατοστησεις στο Retromaniax, RIO! Κι εμεις σε ευχαριστουμε για την καλη παρεα που μας κανεις εδω.Ευχομαι το ιδιο με εσενα. Το φορουμ μας να γεμιζει συνεχως με νεα και κυριως πολυ ενεργα μελη!
Ευχαριστώ πολύ Bambinella. και συ πάντα με δυναμική παρουσία στο φόρουμ... :)
 
να τα εκατοστησεις RIO:)

σ ευχαριστουμε που εμπλουτιζεις το φορουμ με τις γνωσεις σου!!

attachment.php
 
Να εισαι καλα.

Και φυσικα, θελω να πω εδω ποση εντυπωση μου ειχε κανει η εξαιρετικη σου παρουσια στο κουιζ μου για τη σειρα The Twilight Zone.

Αστερι!!
 
Σε ευχαριστώ πολύ για την τούρτα katerinak. Σου εύχομαι και γω, να συνεχίσεις στους ίδιους ρυθμούς την πολύ καλή σου παρουσία στο retromaniax... :)
 
3 χρόνια; ΝΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! :p

Ωραίος και πάντα να περνάς ωραία εδώ!
 
bambinella 100 είπε:
Να εισαι καλα. Και φυσικα, θελω να πω εδω ποση εντυπωση μου ειχε κανει η εξαιρετικη σου παρουσια στο κουιζ μου για τη σειρα The Twilight Zone.

Αστερι!!
#) #)

Aπό τα καλύτερα κουίζ του φόρουμ...

pooky(1) είπε:
3 χρόνια; ΝΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! :p
Ωραίος και πάντα να περνάς ωραία εδώ!
Καλά ούτε για αστείο δεν συγκρίνομαι με εσάς τους βετεράνους... :D σε ευχαριστώ pooky και συ το ίδιο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
σ ευχαριστω RIO :) οσο μπορω θα βαζω κι εγω το δικο μου λιθαρακι στο φορουμ :)
 
Ρε ο νεος ειναι ωραιος και το ο παλιος ειναι αλλιως ειναι να χαμε να λεγαμε.Αλανι 1003 σε ευχομαι να τα κανεις τα χρονια εδω μεσα.
 
metalcandyman είπε:
Ρε ο νεος ειναι ωραιος και το ο παλιος ειναι αλλιως ειναι να χαμε να λεγαμε.Αλανι 1003 σε ευχομαι να τα κανεις τα χρονια εδω μεσα.
Συνονόματε σε ευχαριστώ. Και συ πάντα γερός και μάχιμος με ενδιαφέρουσες ιστορίες...
 
Μπράβο RIO, να τα εκατοστήσεις και να περνάς όμορφα ;)
 
Τι λες ρε συ! :)

Έκλεισες 3 χρόνια, ε?

Να τα χιλιάσεις! :flower:
 
Συγχαρητηρια Βασιλη! :beer:

Αντε και στα 1.000! :thumbup:
 
Μπραβο Βασιλη-RIO σου ευχομαι τα καλυτερα και καλη συνεχεια εδω!!!
 
Φιλε Rio και προσφερεις και σεβεσαι το χωρο. Πολλα ωραια θεματα και μηδεν ζητηματα. Να σαι καλα!
 
Να τα Retroχιλιάσεις :)
 
Rio να τα εκατοστήσεις στο forum κι από μένα. Πραγματικά το retromaniax είναι μια όαση και μια πολύ καλή συντροφιά , ειδικά στις δύσκολες μέρες που ζούμε. Εύχομαι και γω πραγματικά να συνεχίσει να υπάρχει και να έρχονται όλο και περισσότερα νέα μέλη στην παρέα μας.
 
RIO σου ευχομαι και εγω ο,τι καλυτερο με πολλα και ενδιαφεροντα Posts!
 
Πίσω
Μπλουζα