3DS XL βίντεο παρουσίαση

Retropolis Greece

Retro Member
Joined
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
380
Αντιδράσεις
269
Ας δούμε και την φορητή κονσόλα της Nintendo που τα πήγε περίφημα σε πωλήσεις διαψεύδοντας όσους υποστήριζαν ότι τα mobile games θα την κατατροπώσουν
 
Παρα την γκρινια για την δυναμη του σε συγκριση με το psvita και παρα της δυσοιωνες προβλεψεις πως οι φορητες κονσολες πεθαναν και πως το mobile gaming θα κυριαρχησει και διαφορα τετοια ανεκδοτα που μονο γελιο προκαλουσαν το 3DS σαρωσε,σαρωνει και θα σαρωνει γιατι πολυ απλα κουβαλαει το μεγαλητερο ονομα στην ιστορια του gaming αυτο της NINTENDO που με τα φορητα ξεσκιζει οτι και αν βγαλει αλλα επειδη δεν φτανει μονο αυτο εχει και απιστευτες παιχνιδαρες.Παιχνιδια για ολα τα γουστα αλλα και απιστευτη third party υποστηριξη απο ολες της εταιριες αλλα και φοβερη first party υποστηριξη απο την ιδια την NINTENDO φτιαχνουν ενα φανταστικο gaming κοκτειλ και κανουν το 3DXL την καλητερη λυση που υπαρχει για φορητο gaming.Τωρα αν καποιους τους αρεσουν τα παιχνιδια που εχει το 3DS αλλα δεν μπορουν να βλεπουν το NINTENDO γραμμενο πανω του υπαρχει και η λυση της μονοτικης ταινιας που ανετα θα καλυψει το NINTENDO αλλα δυστηχως δεν μπορει να καλυψει και να κρυψει το κομπλεξ τους.3DSXL λοιπον και τα μυαλα στο μπλεντερ.
 
metalcandyman είπε:
Παρα την γκρινια για την δυναμη του σε συγκριση με το psvita και παρα της δυσοιωνες προβλεψεις πως οι φορητες κονσολες πεθαναν και πως το mobile gaming θα κυριαρχησει και διαφορα τετοια ανεκδοτα που μονο γελιο προκαλουσαν το 3DS σαρωσε,σαρωνει και θα σαρωνει γιατι πολυ απλα κουβαλαει το μεγαλητερο ονομα στην ιστορια του gaming αυτο της NINTENDO που με τα φορητα ξεσκιζει οτι και αν βγαλει αλλα επειδη δεν φτανει μονο αυτο εχει και απιστευτες παιχνιδαρες.Παιχνιδια για ολα τα γουστα αλλα και απιστευτη third party υποστηριξη απο ολες της εταιριες αλλα και φοβερη first party υποστηριξη απο την ιδια την NINTENDO φτιαχνουν ενα φανταστικο gaming κοκτειλ και κανουν το 3DXL την καλητερη λυση που υπαρχει για φορητο gaming.Τωρα αν καποιους τους αρεσουν τα παιχνιδια που εχει το 3DS αλλα δεν μπορουν να βλεπουν το NINTENDO γραμμενο πανω του υπαρχει και η λυση της μονοτικης ταινιας που ανετα θα καλυψει το NINTENDO αλλα δυστηχως δεν μπορει να καλυψει και να κρυψει το κομπλεξ τους.3DSXL λοιπον και τα μυαλα στο μπλεντερ.
χαχαχα ! ας ξεκινήσει ο πόλεμος λοιπόν!

η κονσόλα είναι πολύ καλή πραγματικά. θα την ήθελα λίγο πιο premium κατασκευή είναι η αλήθεια αλλά οκ.

Μπορώ να πω ότι δεν υπάρχει ανταγωνιστής για την Nintendo πάρα μόνο ο κακός εαυτός της
 
tzehos είπε:
χαχαχα ! ας ξεκινήσει ο πόλεμος λοιπόν!

η κονσόλα είναι πολύ καλή πραγματικά. θα την ήθελα λίγο πιο premium κατασκευή είναι η αλήθεια αλλά οκ.

Μπορώ να πω ότι δεν υπάρχει ανταγωνιστής για την Nintendo πάρα μόνο ο κακός εαυτός της


Ποιος πολεμος??

Πολεμο ακουω και πολεμο δεν ειδα!! :p
 
Παναγιώτη θα προτιμούσα την παρουσίαση του NEW 3DS XL που είναι και πιο ανανεωμένη. Εγώ έχω το απλό NEW 3DS. Σε XL μόνο ένα DSi έχω και αυτό στο κουτί του καινούριο κλειστό ακόμη. Βασικά, μου αρέσει πολύ η backwards compatibility για να παίζουμε και τα παιχνίδια του DS κάτι που σε κανονικές συνθήκες δεν γίνεται με το Vita να παίξεις παιχνίδια του PSP. Στο δια ταύτα τώρα, πολύ καλά παιχνίδια όπως Super Mario 3D Land, NEW Super Mario Bros κτλ για ατελείωτες ώρες παιχνιδιού.
 
δυστυχώς δεν έχω το New 3ds xl και δεν βλέπω να το αποκτώ. σε γενικές γραμμές η backwards compatibility είναι μεγάλη υπόθεση αφού αμέσως αμέσως μεγαλώνεις την βιβλιοθήκη τίτλων
 
tzehos είπε:
δυστυχώς δεν έχω το New 3ds xl και δεν βλέπω να το αποκτώ. σε γενικές γραμμές η backwards compatibility είναι μεγάλη υπόθεση αφού αμέσως αμέσως μεγαλώνεις την βιβλιοθήκη τίτλων
Και η συγκεκριμενη κονσολα εχει παρα πολλα παιχνιδια απο το DS να ασχοληθεις. Εγω παλι δεν πηρα το πρωτο 3DS γιατι κατι με χαλουσε μεχρι που βγηκε η αναβαθμισμενη εκδοση. Βεβαια νιωθω λιγο περιεργα καθως για το νεο 3DS μονο ενα παιχνιδι βγηκε (Xenoblade) οποτε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η πραγματικότητα είναι ότι η Nintendo μετά την αποτυχία του PS VITA και τον παραγκωνισμό του σε μία niche αγορά (εξαίρεση ίσως η Ιαπωνία), δεν έχει αντίπαλο στις φορητές κονσόλες. Όποιος θέλει σοβαρό φορητό gaming πρέπει να διαθέτει απαραιτήτως 3DS. Τα smartphones καλά και ισχυρά αλλά δεν διαθέτουν τον πλούτο της βιβλιοθήκης παιχνιδιών του 3DS.

Έχω αγοράσει μέχρι στιγμής 4 εκδόσεις της συγκεκριμένης κονσόλας. Το αρχικό μαύρο 3DS για την κόρη και ένα 3DS XL για μένα. Μετά από 4 χρόνια βαριάς χρήσης παρέδωσαν το πνεύμα οπότε αναγκαστήκαμε να προμηθευτούμε τα αντίστοιχα new 3DS και 3DS XL. Καλές κονσόλες και οι δύο. Ελαφρώς γρηγορότερες στο μενού και στο φόρτωμα και πολύ σταθερότερο 3D, καθότι διαθέτουν τεχνολογία αντιστάθμισης κίνησης.

Απο τα πιο επιτυχημένα φορητά συστήματα της Nintendo, την οποία κράτησε ζωντανή τα δύσκολα χρόνια του Wii U.
 
Πίσω
Μπλουζα