4 χρόνια στο Retromaniax!

stratos84

RetroMaNiaC
Joined
27 Μάρ 2010
Μηνύματα
769
Αντιδράσεις
212
Λοιπόν, σήμερα κλείνω 4 χρόνια στο Retromaniax.

Δεν μου δόθηκε ποτέ η ευκαιρία να εκφράσω στο ελάχιστο την ευγνωμοσύνη μου, έστω την πιο σύντομη και απλή δήλωση ευγνωμοσύνης, ένα απλό "ευχαριστώ" για το καθημερινό μου ηλεκτρονικό στέκι.

Οπότε λοιπόν ξεκινάω:

Ευχαριστώ για την παρέα! Τα τελευταία αυτά χρόνια, το retromaniax είναι το default site, το πρώτο tab που θα πληκτρολογήσω όποτε ανοίξω browser όπου και αν βρίσκομαι!

Ευχαριστώ για τις αναμνήσεις. Για τα αντικείμενα, τα παιχνίδια, τις σειρές και ότι άλλο θέμα υπάρχει στο site που είχα σχετικά φρέσκο στη μνήμη μου σαν ανάμνηση και το ξαναβρήκα εδώ πιο ζωντανό, αλλά ακόμα περισσότερο για εκείνα τα πράγματα που (νόμιζα ότι) είχα ξεχάσει εντελώς και ένιωσα απίστευτη έκπληξη που τα βρήκα ξαφνικά μπροστά μου!

Ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου δόθηκε να συναναστραφώ, έστω και ηλεκτρονικά, με τόσα πολλά ενδιαφέροντα και κυρίως αξιόλογα άτομα!

Και τέλος ευχαριστώ για τις γνώσεις που απέκτησα πάνω στην τεράστια θεματολογία που καλύπτει το φόρουμ, τις απορίες που μου απαντήθηκαν σε διάφορα θέματα και την τεχνική βοήθεια πάνω σε hardware κυρίως, που τόσο πρόθυμα μου πρόσφεραν πολλά παιδιά από εδώ μέσα.
 
Εμείς σε ευχαριστούμε κ. Αρχισυντάκτη και ευχόμαστε να τα εκατοστήσεις

GW2-Cake.jpg

πηγή

Υγ. Δε βρήκα τίποτα σε Norn...
 
Να 'σαι καλα και να περναμε καλα ολοι εδω... :beer: :wave:
 
Στρατο να σαι καλα και ευχαριστουμε και εμεις για την παρεα σου εδω! :D

Και ενα τραγουδακι που καιρο ειχαμε να το ακουσουμε ;) (το εχω συνδεσει με σενα χαχαχα :D ):

[video=youtube;JAOe-WNiQLY]

Guild Wars 2 Soundtrack | Norn theme
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να τα εκατοστησεις Στρατη!!!! :thumbup:
 
Nα τα εκατοστησεις φιλε στρατο και να χαιρομαστε να διαβαζουμε post σου :thumbup:
 
Να είσαι καλά και να γράφεις για πολλαπλάσια χρόνια στο φόρουμ.
 
O Στρατος ειναι πραγματικα ενα προθυμος και ακουραστος ρετρο-σκαπανεας με αριστο χαρακτηρα. Δεν χανει τον ενθουσιασμο του και πολλες φορες μας εμψυχωνει οταν το τευχος του Phoenix φαινεται χαμενο απο χερι...

Στρατο ειναι μεγαλη χαρα της κοινοτητας να εχει μελη σαν και εσενα...και δεν το λεω με καμια ειδους στεροτυπικης διαθεσης...μου βγαινει απο μεσα μου.
 
Να σαι καλά να τα εκατοστήσεις!!!
 
Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές και τα καλά σας λόγια!
 
Στρατο να τα εκατοστησεις και απο εμενα!!!!!(και ελπιζω συντομα και νεο phoenix)
 
Έυχαριστούμε για την παρέα σου στο forum και σου εύχομαι καλή συνέχεια!!!!!!
 
Κε Αρχισυντάκτα, δεν ξέρω πώς μου ξεφύγατε και δεν σας ευχήθηκα! :flower:

Να τα κατοστήσετε λοιπόν!
 
Να τα 100στήσεις Στράτο!
 
Πίσω
Μπλουζα