60 λεπτά χωρίς μοντάζ

FORD231

RetroNuts!
Joined
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
3.087
Αντιδράσεις
3.596
«60 λεπτά χωρίς μοντάζ»


Retrodb:
http://retrodb.gr/wiki/index.php/60_%CE%BB%CE%B5%CF%80%CF%84%CE%AC_%CF%87%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82_%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%AC%CE%B6

Εκπομπη με τον Κωστα Χαρδαβελλα

που μεταδοθηκε το 1993 απο το mega εκανε 63,6% θεαματικότητα.

[Edit] Ο Λογαριασμός YouTube με τον οποίο σχετίζεται έχει τερματιστεί εξαιτίας πολλαπλών ειδοποιήσεων από τρίτους για παραβιάσεις πνευματικών δικαιωμάτων [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οσο ειχα δει τοτε, εδειχνε πολλη μιζερια και δυστυχια παντως

Επισης παιζανε απο τοτε μεντιουμ και μεταφυσικα φαινομενα
 
Την φοβόμουνα αυτήν την εκπομπή. Όλο εξορκισμούς και παρόμοια θέματα είχε...
 
Μια από τις πρώτες εκπομπές που έδειχνε εξορκισμούς ήταν όντως λίγο τρομαχτική. Πάντως πού και πού έκανε και αφιερώματα σε παλαίμαχους/ες καλλιτέχνες/ιδες, και αυτό ήταν θετικό (Δανάη Στρατηγοπούλου, Μάγια Μελάγια, Νίτσα Μόλλυ κτλ.)
 
appoul είπε:
Μια από τις πρώτες εκπομπές που έδειχνε εξορκισμούς ήταν όντως λίγο τρομαχτική. Πάντως πού και πού έκανε και αφιερώματα σε παλαίμαχους/ες καλλιτέχνες/ιδες, και αυτό ήταν θετικό (Δανάη Στρατηγοπούλου, Μάγια Μελάγια, Νίτσα Μόλλυ κτλ.)
Από τις οποίες ζει σήμερα (2010) μόνο η Μελάγια... Ήταν καλή εκπομπή, όντως μας τρόμαζε. Νομίζω είναι βασισμένη σε ιδέα ξένης εκπομπής (60 minutes)?
 
Μου έχει μείνει μια εκπομπή απο το "60 λεπτά", όπου σε έμα χωριό μια ηλικιωμένη, πίστευε πως ο νεκρός γιος της ήταν άγιος και τα οστά του είχαν θαυματουργές ιδιότητες. Μάλιστα, είχαν αρχίσει να πιστεύουν το ίδιο και πολλοί κάτοικοι :( . Τρομακτικό επεισόδιο...
 
Ένα απόσπασμα με την Ελένη Δήμου


από την εκπομπή (60 Λεπτά Χωρίς Μοντάζ) με τον



Κώστα Χαρδαβέλα και την Ελενα Κατρίτση



μεταδόθηκε το 1993 από το Mega Channel


[Edit] Ο Λογαριασμός YouTube με τον οποίο σχετίζεται έχει τερματιστεί εξαιτίας πολλαπλών ειδοποιήσεων από τρίτους για παραβιάσεις πνευματικών δικαιωμάτων [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
νομίζω πως έκανε πρεμιέρα κατά τα μέσα Οκτωβρίου 1992 ,τότε θυμάμαι το τρέιλερ στο Mega.Το θυμάμαι γιατί θα μετακομίζαμε σε 3 μέρες και μου είχε μείνει έντονα το τρέιλερ με την επιστροφή του Χαρδαβέλλα
 
Τρέιλερ από την εκπομπή (60 Λεπτά Χωρίς Μοντάζ) με τον Κώστα Χαρδαβέλα και την Έλενα Κατρίτση. Μεταδόθηκε Παρασκευή 27 Νοεμβρίου 1992 στο Mega Channel.
 
Πίσω
Μπλουζα