7500 μηνύματα!

tonytony

retron00b (sick admin's joke!)
Joined
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
28.131
Αντιδράσεις
48.288
Αυτό είναι το 7500ό μήνυμά μου εδώ και αυτό θα ήθελα να είναι ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Ένα ευχαριστώ στους δημιουργούς του φόρουμ , ένα ευχαριστώ και στους διαχειριστές που κάποιες φορές ίσως να τους ταλαιπωρώ λίγο με διορθώσεις κλπ...


Μπορεί οι ιδέες μου για κινηματογραφικά κουίζ να στέρεψαν πια...
:( ευτυχώς όμως το ρετρό αρχείο μου σε εικόνα και έντυπα είναι μπόλικο και χαίρομαι αφάνταστα που το μοιράζομαι μαζί σας , παρά το δύσκολο και χρονοβόρο της ιστορίας αυτής , έτσι ώστε αφού δεν κατεβάζει η "κούτρα" μου πια κουίζ , τουλάχιστον να προσφέρω αλλιώς!... :)


Τον Σεπτέμβρη , πρώτα ο Θεός και καλά να' μαστε , κλείνω τα 6 μου χρόνια εδώ , χαίρομαι πολύ γι' αυτό και μακάρι να αξιωθούμε να περάσουμε όλοι άλλα τόσα κι άλλα τόσα!!!
:flower:

 


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tonytony ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ κι εμείς για την όμορφη παρέα σου στο retromaniax με τα καταπληκτικά θέματά σου!!!

Καλή συνέχεια!!!
 
Tonytony ότι και να πούμε για την παρουσία σου στο forum, είναι λίγο. Σεμνός, με πλούσιο υλικό και ανεξάντλητη διάθεση, να εμπλουτίζεις το θέμα του ελληνικού κινηματογράφου.. Συνέχισε έτσι... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτά είναι νούμερα, 7.500!!! Να είσαι πάντα καλά και να μας ενημερώνεις με τα ποστ σου. Καλή συνέχεια.
 
7500 χιλαδες μηνυματα με ουσια και επιπεδο.

Να σαι καλα!
 
7.500 μηνύματα;;; :eek:

 

 

 


Ρησπέκτ!!!
:bow:
 
Δεν θα σου ευχηθώ Αντώνη για τα 10000χιλιάσεις γιατί είναι ζήτημα ελαχίστου χρόνου να το κάνεις αυτό. Θα ευχηθώ όμως τα συνεχίζει να κατεβάζει η ''κούτρα'' σου ιδέες για να μας κάνεις να αναπολούμε το παρελθόν.

Καλή συνέχεια να έχεις!
 
Να 'σαι καλα Αντωνη και να τα 100χιλιασεις!!!! :thumbup:

Σε ευχαριστουμε πολυ για το ομορφο και σπανιο αρχειο

που μοιραζεσαι μαζι μας και για τα πληροφοριακα και ουσιαστικα ποσταρισματα σου!!! :thanx2:
 
Mπορει να μην εχουμε πει πολλα εδω μεσα φιλε TonyTony γιατι τα ενδιαφεροντα μας ειναι διαφορετικα αλλα να ξερεις οτι εισαι πολυ ψηλα στην λιστα μου με ατομα απο δω μεσα που τα σεβομαι και τα εκτιμω.Να εισαι παντα καλα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ όλους για τα καλά σας λόγια! Ότι έχω στα χέρια μου και ότι πάρω στο μέλλον να είστε σίγουροι πως θα το δείτε και εδώ! Και πάλι ευχαριστώ! :flower:
 
metalcandyman είπε:
Mπορει να μην εχουμε πει πολλα εδω μεσα φιλε TonyTony γιατι τα ενδιαφεροντα μας ειναι διαφορετικα αλλα να ξερεις οτι εισαι πολυ ψηλα στην λιστα μου με ατομα απο δω μεσα που τα σεβομαι και τα εκτιμω.Να εισαι παντα καλα.
Ακριβως το ιδιο θα ελεγα και εγω!!Πολλα respect και απο εμενα Τοny!!!! :bow: :bow: :bow:
 
Εμεις Αντωνη εχουμε μιλησει πολλες φορες εδω μεσα. Και στο φορουμ και σε προσωπικα μηνυματα, οποτε δεν εχω να προσθεσω πολλα γιατι ξερεις την εκτιμηση που εχω για σενα.

Να εισαι παντα καλα και να συνεχισεις να μας προσφερεις το υλικο απο την τεραστια συλλογη σου!
 
Άξιος! Μακάρι να τα 10,000-άσεις, αλλά όπως ειπώθηκε, είναι απλά θέμα χρόνου!

Ευχαριστούμε για τον κόπο σου, το χρόνο σου (το σκάνερ σου! :supergrin: ), τη φαντασία σου (δε μπορώ να σου περιγράψω πόσα έχω μάθει από τα quiz σου!) και την αστείρευτη θεματολογία σου! :)
 
Αντωνη σε εχω ευχαριστησει τοσες φορες για ολα οσα προσφερεις στο φορουμ :)

ειδικα στα θεματα ελληνικου κινηματογραφου εισαι Κ Ο Ρ Υ Φ Η ,τα εμπλουτιζεις με στοιχεια που πολυ δυσκολα θα βρισκαμε χωρις εσενα

να εισαι παντα καλα και καλη συνεχεια σου ευχομαι!!
 
Σας ευχαριστώ θερμά και τις τρεις σας! Πόσο σας εκτιμώ και σας υπολογίζω το ξέρετε! :flower:
 
Με το καλο και στα 10.000 και ευχαριστουμε για τις πληροφοριες και τον κοπο σου :wave: :wave:
 
Ωωωω, καλά εσύ το έσπασες το μηχάνημα!

Αντε, να τα εκατομμυριάσεις, να αναγκάσεις τους mods να κάνουν patch το forum για να υποστηρίζει τους αριθμούς :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απλά ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΣ!
 
Θα μηδενισεις το κοντερ σε λιγο! :p

Μπραβο και εις ανωτερα!
 
Αυτά είναι νούμερα!!! Μπράβο tonytony και σε ευχαριστούμε για όσα μοιράζεσαι μαζί μας! Keep going:)
 
Πίσω
Μπλουζα