9 χρόνια μαζί!!!

BETTY BOOP

Official *GOD* of RetRo
Joined
25 Απρ 2010
Μηνύματα
9.240
Αντιδράσεις
5.958
2010...καθισμένη μια μέρα στον υπολογιστή και κυριευμένη από μια δόση νοσταλγίας για τη δεκαετία του 80 και του 90 άρχισα να αναζητώ παλιές σειρές της τηλεόρασης και συγκεκριμένα την κωμική σειρά ''Πατήρ, υιός και πνεύμα'' (Mega channel). Ώσπου βρέθηκα μπροστά στο retromaniax που είχε εκτενή αναφορά στη σειρά αυτή...Δεν έκανα εγγραφή αμέσως γιατί δεν είχα ιδέα από forum και πώς λειτουργεί...Από εκείνη τη στιγμή πραγματικά μπήκα σε μια κιβωτό αναμνήσεων από τις πιο ωραίες δεκαετίες...Από τότε το retromaniax είναι για μένα η συνήθεια που έγινε λατρεία!

Συμπλήρωσα 9 χρόνια στο Retromaniax στην όμορφη παρέα σας. Πόσες αναμνήσεις χώρεσαν στις σελίδες του φόρουμ; Αμέτρητες! Εχουν όλες ξεχωριστή θεση στην καρδιά και το μυαλό μας.

Με τη συμμετοχή μου στο forum θυμήθηκα πολλά πράγματα από το παρελθόν, άλλα είχα ξεχάσει, άλλα μου δημιούργησαν μια γλυκιά νοσταλγία, εμπλούτισα κι εγώ την ιστοσελίδα με τις αναμνήσεις μου αλληλεπιδρώντας με τα υπόλοιπα μέλη του...

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη για την όμορφη παρουσία τους στο forum!
Είμαι πολύ χαρούμενη που ανήκω στη ρετροκοινότητα!

 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπραβο Μπετυ και του χρονου τα 10 να γιορτασουμε.
 
Χρονια πολλά ρετροφορουμικά Betty. 
 
Χρόνια πολλά Χριστίνα κι εγώ ένα λιγότερο, 8 χρόνια!
 
Να τα εκατοστησεις BETTY.Και γω τωρα συνειδητοποιω πως πριν λιγες μερες εκλεισα 8 χρονια εδω μεσα.
 
Νομίζω ότι μετά το σχόλιο του metalcandyman απαιτείται ένα άλλο σχόλιο του φίλου μας Τσακωνα : μου έχεις φάει τη ζωή....χαχαχα
 
Νομίζω ότι μετά το σχόλιο του metalcandyman απαιτείται ένα άλλο σχόλιο του φίλου μας Τσακωνα : μου έχεις φάει τη ζωή....χαχαχα
"6 χρόνια στο Δημοτικό, 6 χρόνια στο Γυμνάσιο, 6 χρόνια στο Πανεπιστήμιο, 9 χρόνια στο Retromaniax..." 
 
Πίσω
Μπλουζα