93 virus????????????????????????????????????????????? ????????

konstandin

RetroWannaBe
Joined
3 Μάρ 2010
Μηνύματα
87
Αντιδράσεις
1
καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους-ολες,

ασ αρχισω μιας και το θεμα ειναι μεγαλο

ενω με παροτρυνση συμφοριτη δε θυμαμαι τωρα ονομα αλλα τον ευχαριστω πολυ ,εγκατεστησα το malewarebytes ΑΛΛΑ δε το ενημερωνα θες noobia θες ξεχαστηκα,επιπλεον ειχα το avast ενεργοποιημενο(free) δε εδειξε,δε χτυπησε τπτ,αλλα προχθες πηγα να κατεbασω ενα αρχειο και εκει αρχισαν τα παρατραγουδα,Pop up απο ie ενω εχω τον μοζιλα ,τρεχω το malewraebytes γρηγορη σαρωση αλλα εβγαζε 3 trojans το 1 ηταν trojans downloader,(+του οτι δεν ετρεχαν οι μικροεφαρμογες).μπηκα mirc και απο κει μου προτειναν το avg +>>>>>>>>>>>ενημερωση το malewarebyte την οποια εκανα και εκανα πληρη σαρωση εbγαλε 93 ιους(σιγαααααα μωρε τι ειναι 93 ιοι?)τους καθαρισα αλλα πριν λιγο ενω πηγα να τρεξω ενα προγραμα μου ανοιξε pop up σχετικο με το προγραμμα απο τον ιε,ενω εχω τον μοζιλα επιλεγμενο.ενα ακομα που προσεξα ειναι οτι μου εχει αλλαξει το μενου που λεει ενεργοποιηση /απενεργοποιηση προγραματων.εχει να κανει με το avg?το οτι μου εβγαλε trojans εχει να κανει με το συγεκριμενο free download προγραμμα η καμια σχεση?2-3 μερες που το αντιληφθηκα δεν εμπαινα ιντερνετ γιατι φοβομουν μηπως ξεσηκωσουν κωδικους και ττα,ισχυει κατι τετοιο?αν μου εχουν παρει κωδικους πως θα το καταλαβω.συγνωμη για το μεγεθος του thread και ευχαριστω προκαταβολικα για την οποια απαντηση.>>αν το thread δεν ανηκει εδω εξυπακουετε οτι μετακινητε απ τους mods
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα