Aναζήτηση ταινίας: The Frighteners (1996)

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.322
Αντιδράσεις
5.914
Ψαχνω μια ταινια εδω και παρα πολλα χρονια και πραγματικα εχω σκασει που δεν μπορω να την βρω και καλα ειχα ησυχασει με την θυμησε ενας φιλος χθες που καποτε την συζητουσαμε και σαλταρα παλι και ξεκινησα να την ψαχνω.Οποτε το μονο μερος που πιστευω πως ισως την γνωριζει καποιος ειναι το Retromaniax.

To μονο που θυμαμαι ειναι μια σκηνη και εχω την εντυπωση που πρωταγωνιστης ειναι ο Michael J Fox αλλα δεν ειμαι και 100% σιγουρος.Η σκηνη ειναι με τον πρωταγωνιστην που φωναζει καποιον για να τον σωσει η που τρεχει προς αυτον για να τον σωσει απο τον χαρο αν θυμαμαι καλα που παρουσιαζεται σαν σκια.Ετσι λοιπον φαινεται η σκια με το δρεπανι σαν να χτυπαει τον ατυχο τυπο και αυτος με μιας πεφτει κατω νεκρος γιατι στην ουσια του πηρε την ψυχη.

Καπως ετσι θυμαμαι την σκηνη αν και ειμαι σιγουρος για την σκια με το δρεπανι κλπ και πως ισως παιζει ο Michael J fox.Μακαρι να γνωριζει καποιος την ταινια ωστε να ψαξω να την βρω και να την δω γιατι θα σκασω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
H ταινια ειναι αυτη ,σιγουρεψετο να το κλεισουμε το θεμα λογω χρονολογιας.
 
Εισαι αρχοντας παει και τελειωσε.Χιλια ευχαριστω φιλαρακι.Δωσε δρομο το θεμα αν ειναι οπως ειπες.
 
Πίσω
Μπλουζα