Abandonware εφαρμογές ελληνικές και μη for highend pcs! (Windows 3.11)

fragment

Banned
Joined
15 Αύγ 2006
Μηνύματα
5
Αντιδράσεις
0
- Tραβηγμένα στο καζανάκι - edited by AEON
 
Δε με λες, είναι νόμιμα όλα αυτά;;;
 
Εάν μου έπεφτε;
 
Σβήστα αμέσως τώρα φίλε...!!!!
 
Rygar είπε:
θα στην σήκωνα...

παρεμπιπτόντως νεότερα προγράμματα τα έχω διαγράψει δεν νομίζω να πωλούνται ακόμα ρετρό εφαρμογές στην αγορά...
 
Mόλις εξασφάλισες τη διαγραφή σου φίλε....!!
 
Το ότι δεν πωλούνται ακόμη δεν σημαίνει πως δεν εξακολουθούν να είναι κατοχυρωμένα από πνευματικά δικαιώματα. Πόσο μάλλον να μην πιστεύω σε αυτό όσο μιλάμε για την ms. Eίναι προφανές πιστεύω..
 
Πως γίνεται και λείπω πάντα από τα πανυγήρια, δε μπορω να καταλάβω.......:biglaugh::biglaugh:
 
Εγώ έχω μεταφράσει στα Ελληνικά πλήρως ένα πρόγραμμα της Πουλιάδης για Windows 3.11 που κάνει μετατροπή Ελληνικών αλλά δεν το έκανα ποτέ release, γιατί παρόλο που η εταιρία -έχει κλείσει και πρόκειται και για 16 bit πρόγραμμα (δε θα τρέχει στα Vista), δεν ήταν freeware πρόγραμμα.

Δυστυχώς ή ευτυχώς, ακόμα και όταν περνάνε τα χρόνια, τα δικαιώματα παραμένουν και είναι παράνομο το τζάμπα. Θα πρέπει αυτός που έχει τα δικαιώματα να πει ότι το πρόγραμμα είναι abandonware/freeware/open source, κ.λ.π. (όπως στην περίπτωση του πολυαγαπημένου kick off 2).
 
τι έγινε εδώ; καλά τώρα μην κάνετε σαν γκόμενες, τα παντα πλεον σε πειρατεία ειναι οι παλιατζουρες σας πειραξανε;
 
Καλά, τρόλαρε εσύ από το πρώτο σου ποστ με εξυπνάδες...
 
sakism είπε:
τι έγινε εδώ; καλά τώρα μην κάνετε σαν γκόμενες, τα παντα πλεον σε πειρατεία ειναι οι παλιατζουρες σας πειραξανε;
Πάρε σειρά κι ετοιμάσου κι εσύ λοιπόν.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτό το ρημάδι το θρεντ γιατι είναι ακόμα όρθιο; :mad:
 
του trolling γίνεται! :D
 
τρολάρουμε

τρολάρετε

τρολάρουν.....!!!!!

(Tallman έσκισα ε; Ε;;;; :D :D:D )
 
Πίσω
Μπλουζα