Aion - The Tower of Eternity

AEON

Retromaniax Founder
Διαχειριστές
Joined
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.797
Αντιδράσεις
1.771
To παιχνίδι-ορόσημο, με το ωραίο όνομα :p , που με χαρακτηριστική άνεση θα χωρίσει την ιστορία του online gaming στα 2 (στην προ Aion και στην μετά Aion εποχή) θα βρίσκεται επιτέλους μαζί μας στις 25 Σεπτέμβρη, έπειτα από 3+ χρόνια αναμονής!

Τα γραφικά βασίζονται στο engine της Crytek, με ότι αυτό συνεπάγεται, ενώ υπόσχεται να συνδυάσει το gameplay του World of Warcraft με το πορωτικό PvP action του Lineage 2, ανεβάζοντας τα όμως σε μια εντελώς νέα υπερυψηλή σφαίρα απόλαυσης. Φανταστείτε το Oblivion οnline με scalable γραφικά, χιλιάδες παίκτες για raiding, questing, sieging (και ότι παρεμφερές τραβάει η ψυχή σας), επικές μάχες απίστευτης κλίμακας (σε γη, θάλασσα, αλλά ακόμα και εν πτήσει μαζικά σε σμήνη) και διαρκώς εμπλουτιζόμενο περιεχόμενο.

Όσοι είμαστε φανατικοί RPGάδες δεν χρειάζομαστε άλλες συστάσεις. Το περιμέναμε καιρό, το έχουμε ήδη κατεβάσει σε Collectors Edition και το δοκιμάζουμε εξαντλητικά στα closed beta testing sessions του καλοκαιριού. Oι ως τώρα ανυποψίαστοι ας δουν, ή καλύτερα ας κατεβάσουν, για ορεκτικό τα λαχταριστά videos.

P.S 1: Δε φέρουμε ουδεμία ευθύνη για ανεπανόρθωτο εθισμό, τυχόν παράπλευρες απώλειες εργασιακών θέσεων, ευρύτερες διαταράξεις της οικογενειακής γαλήνης ή για ψυχοπαθολογικές συμπτωματολογίες ("γιατί δεν εμφανίζεται το breathing bar μου τώρα που έκανα βουτιά στην παραλία;")

P.S. 2: Google is your friend!

aion06.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άραγε μετά από AoC, WAR και Darkfall, η αναζήτηση να φτάνει στο τέλος;

Λογικά θα είμαι μέσα από Day 1.(Το θέμα είναι για πόσο :p )

Υ.Γ. Btw, lol tag :p
 
Aeon, εντυπώσεις ως τώρα;

Εγώ δεν έχω μπει, το σκέφτομαι ακόμα. Κι αυτό το review δε με ενθαρρύνει και πολύ...
 
Όσους φίλους έχω καρακαμένους με το WOW, το γύρισαν στο AION αυτές τις μέρες και τα σχόλιά τους είναι πολύ θετικά. Τώρα, το πόσο θα κρατήσει αυτή η χαρά τους και πόσο θα αντέξουν χωρίς WOW... :xm:
 
Εγώ με αυτά που είδα και διάβασα μάλλον βλέπω να κόβουν το WoW.

Λίιιιιιιιιιιιιιιγο χρόνο να βρω και με βλέπω να χάνομαι και γω εκεί μέσα :p
 
Μάλλον ο Aeon θα καίγεται τρελά... χεχε

Ψηλέ, τα ίδια ακούω κι εγώ. Γεμάτοι servers, μεγάλη αναμονή για να μπεις κλπ. Να δούμε όμως πως θα πάει η δουλειά τις επόμενες εβδομάδες.

Kambia, να φτιάξουμε GRM guild αν είναι να μπούμε όλοι μας :p
 
M'αρέσει η ιδέα σου Omenforever. Γιατί όχι?
 
Πίσω
Μπλουζα