Amiga 1200 Art

Fistikis

RetroActive
Joined
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
240
Αντιδράσεις
33
Μιας και στεναχώρησα τον Σπύρο (που είναι και πρώην γείτονας) εβγαλα και την Amiga 1200 μερικες καλλιτεχνικές.... :p

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


:p Enjoy!!!
 
αλλη μια κουκλα :) ,πανεμορφες φωτογραφιες
 
Πανέμορφες φωτογραφίες και εδώ...

Φίλε μου απορώ πως μπορείς και τα έχεις τόσο καθαρά τα μηχανήματα σου...και τα 2 που ανέβασες είναι σαν καινούρια! Έχεις τρελό μεράκι! Μπράβο!

(Φυσικά οι φωτογραφίες της αμιγκα ήταν ποιοτικότερες από την προηγούμενη προσπάθεια σου ίσως λόγω του λάθος θέματος που επέλεξες πριν :) !)
 
spyros_s είπε:
Πανέμορφες φωτογραφίες και εδώ...Φίλε μου απορώ πως μπορείς και τα έχεις τόσο καθαρά τα μηχανήματα σου...και τα 2 που ανέβασες είναι σαν καινούρια! Έχεις τρελό μεράκι! Μπράβο!

(Φυσικά οι φωτογραφίες της αμιγκα ήταν ποιοτικότερες από την προηγούμενη προσπάθεια σου ίσως λόγω του λάθος θέματος που επέλεξες πριν :) !)

:) Το μυστικό ειναι ένα.... "Πλενω τα χέρια μου πριν παίξω" :p

Για να λεμε την αλήθεια... δεν χρησιμοποιώ τα μηχανήματα πολη συχνά. Για εμένα ειναι πιο σημαντικό το οτι ξέρω οτι εχω την Αμίγκα, τον Αταρι, τομ Αμστραντ κτλ. στο σπιτι μου διαθεσιμα οποιαδηποτε στιγμή με πιασει νοσταλγία απο τα παιδικά μου χρόνια...

Μερικές φορές οταν εχω ελευθερο χρόνο τα ανοιγω και τα καθαρίζω εσωτερικώς. Το κάνω με ευχαρίστηση. Θέλω να κρατήσω τα μηχανήματα αυτά ζωντανά για πολλά χρόνια ακόμα.
 
Αν και δεν συμπαθώ ιδιαίτερα ούτε τις γάτες ούτε τις 1200άρες (είμαι ορκισμένος λάτρης της 500άρας!) δεν μπορώ παρά να βγάλω το καπέλο στις καταπληκτικές φωτογραφίες. Συγχαρητήρια!
 
dony είπε:
Αν και δεν συμπαθώ ιδιαίτερα ούτε τις γάτες ούτε τις 1200άρες (είμαι ορκισμένος λάτρης της 500άρας!) δεν μπορώ παρά να βγάλω το καπέλο στις καταπληκτικές φωτογραφίες. Συγχαρητήρια!
Δυστυχώς την 500αρα την πούλησα :( πριν πολλά χρόνια....

Αμα πέσει καμια στα χέρια μου.. θα την περάσω μια βόλτα απο την "πασαρελα" :D
 
Αν εξαιρέσεις αυτές με τη γάτα, οι υπόλοιπες είναι "νεκρή φύση"... :p

Πολύ καλές φωτογραφίες πάντως...
 
Τώρα μάλιστα!!! Ανέβηκες καλλιτεχνικό επίπεδο!
 
DINO είπε:
Αν εξαιρέσεις αυτές με τη γάτα, οι υπόλοιπες είναι "νεκρή φύση"... :p
Πολύ καλές φωτογραφίες πάντως...
δεν ξέρω τι λες εσύ αλλά όταν συγκρίνω την αμίγκα με το πατάρι νιώθω ότι σκοτώνω ξανά τον πεθαμένο! :p
 
THEY SHOULD HAVE SENT A POET!

Jodie+Foster-+Contact.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα