Amiga Computing - Τεύχος 2

keropi

Human RetroDatabase
Joined
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.709
Αντιδράσεις
9
Σκανάρισμα: tsek

Αριθμός σελίδων: 84

Μέγεθος Αρχείου: 30.7 ΜΒ

Ανάλυση: 150 dpi

Very Special Thanx: keropi

 
Μεγάααααλεεεεεεεεε!!!!!!Μπράβο keropako μπράβο tsek!
 
Όλες οι εκδοσεις ήταν 4 περιοδικά και το no3 δε το είχε αγοράσει ο κάτοχος, η το έχασε?
 
exei katastrafei se fotia to no3.... :(
 
Δυστηχως και το 3 τευχος και πολλα αλλα περιοδικα (πανω απο 150 ) καηκαν απ'την φωτια.(Μαζι με πολλα αλλα πραγματα...:mad:)Ευτυχως καταφερα και εσωσα αρκετα περιοδικα.(κυριως computeradika) ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ Η ΦΩΤΙΑ......Ευτυχως τις συσκευες στο δωματιο,τις προλαβα.Βεβαια απτην φωτια,εχουν αποκτησει ψυχεδελικο σχημα! αλλα τουλαχιστον δουλευουν...!
 
ΠΥΡ ΓΥΝΗ και θαλασσα.. και από τα 3 ξέρουμε..αχ..
 
παιδιά το 3 το έχω εγω όπως και όλα τα amiga computing....

δυστυχώς δεν έχω χρόνο όμως για σκαναρίσματα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δε μπορώ να το κατεβάσω;

Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα;;;
 
και μενα δουλευουν τα link..
 
και παλι ευχαριστω παιδια

αν καποιος βρει και το 3ο περιοδικο

ας το ανεβασει
 
παιδιά όπως έχω πεί έχω όλα τα τεύχη μια και ήμουν συντάκτης. απλά δεν έχω χρόνο για σκανάρισμα. όποιος έχει του το δανείζω να το σκαναρει.
 
Αντιλαμβάνομαι ότι το περιοδικό κυκλοφόρησε σε μια πολύ δύσκολη εποχή για την Amiga, και μόνο για αυτό αξίζει σεβασμό. Και πράγματι κάποια άρθρα είναι αρκετά καλογραμμένα. Όμως δεν μπορώ να μην παρατηρήσω ότι το review στις σελίδες 54-55 του τεύχους αυτού είναι ό,τι χειρότερο έχω διαβάσει στη ζωή μου! Το διάβασα τρεις φορές για να συνειδητοποιήσω τι γράφει και πραγματικά δεν μπορώ να φανταστώ πως αυτό το πράγμα δημοσιεύτηκε σε έντυπο. Επιγραμματικά λέει:

-Του ξίνισε που το παιχνίδι ήταν 11 δισκέτες

-Βαριόταν να το εγκαταστήσει αλλά τέλος πάντων, του έκανε την χάρη

-Πριν τρέξει το παιχνίδι, σκεφτόταν "θα πάθει crash! θα πάθει crash!" ( ορίστε; )

-Δεν κατάφερε να πάρει τον έλεγχο του διαστημοπλοίου γιατί δεν είχε συνδέσει το ποντίκι (!!)

-Δεν διάβασε το manual γιατί βαριόταν (!!!!)

-Καταλήγει λέγοντας λίγο-πολύ "συγγνώμη που δεν σας περιέγραψα καθόλου το παιχνίδι, αλλά τι νόημα θα είχε;"

Εκπληκτικό. Μιλάμε για το απόλυτο cult review, το "ΦΥΛΑΚΕΣ ΑΝΗΛΙΚΩΝ" των reviews. Διαβάστε το οπωσδήποτε.

Παρεμπιπτόντως, το παιχνίδι είναι το Star Crusader αλλά αυτό ελάχιστη σημασία έχει, θα μπορούσε να είναι και το Donkey Kong με την ίδια ακριβώς περιγραφή.
 
χχχαχχαχαχχαχαχαχα
 
Α ρε Άλκη το κατεβάζω μόνο και μόνο για τα σχόλιά σου!!!!

Επικό!!!!!!!!!!!!!!!!
 
το ίδιο έκανα και εγώ pooky(1) :p
 
Πίσω
Μπλουζα