Apple Event tonight!

Μα νομίζω ότι είναι προφανές ότι η παρουσίαση του νέου συστήματος πάει για 17/11 μαζί με την παρουσίαση του πρώτου Mac με arm επεξεργαστή. Είμαι πολύ περίεργος για τις δυνατότητες αυτού του μηχανήματος. Η αρχιτεκτονική της intel έχει πολλά προταιτήματα και όλα τα προγράμματα έχουν γράφει πάνω σε αυτούς. Για να γίνω πιο συγκεκριμένος, είμαι πολύ περίεργος αν και πως θα τρέχει το Matlab σε ένα τέτοιο pc
 
Μα νομίζω ότι είναι προφανές ότι η παρουσίαση του νέου συστήματος πάει για 17/11 μαζί με την παρουσίαση του πρώτου Mac με arm επεξεργαστή. Είμαι πολύ περίεργος για τις δυνατότητες αυτού του μηχανήματος. Η αρχιτεκτονική της intel έχει πολλά προταιτήματα και όλα τα προγράμματα έχουν γράφει πάνω σε αυτούς. Για να γίνω πιο συγκεκριμένος, είμαι πολύ περίεργος αν και πως θα τρέχει το Matlab σε ένα τέτοιο pc

Οι νέοι Macs που θα κυκλοφορήσουν στην αγορά θα είναι εφοδιασμένοι με τους επεξεργαστές Silicon Valley της Apple.

Το macOS Big Sur ενσωματώνει ένα πανίσχυρο σύστημα κρυπτογράφησης που αποτρέπει τη τροποποίηση των αρχείων του συστήματος από κακόβουλα λογισμικά. Επιπλέον οι ενημερώσεις θα παίρνουν λιγότερο χρόνο φορτώματος σε σχέση με τις προηγούμενες εκδόσεις του macOS.
 
Αντε γεια! Δειτε ολο το βιντεο και θα παθετε σοκ με αυτο που εφτιαξαν...



Πάντως μαζί με τα γυαλιά αυτά οι ζαλάδες και επιληψία θα κάνουν θραύση!!

_______________________________________________

Την εταιρεία Tilt5 που διευθύνει η γνωστή μας Jeri Ellsworth την γνωρίζετε; Έχει δημιουργήσει εδώ και χρόνια αυτό!

Έτσι λοιπόν με την ανακοίνωση των γυαλιών της apple η Jeri ανέβασε μερικά χιουμοριστικά βιντεάκια...




 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα