Arcade Cabinet YouTube Channel

Arcade Replay

RetroN00b
Joined
18 Σεπ 2013
Μηνύματα
6
Αντιδράσεις
0
Γειά χαρά σε όλους!!!

Δημιουργήσαμε μια καμπίνα Arcade απο το μηδέν,

και τώρα δοκιμάζουμε παιχνίδια απο τη συλλογή μας για να θυμούνται οι παλαιότεροι και να μαθαίνουν οι νεότεροι.

Όπως λέει και ένα ρητό, δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο απο το να γυρίζεις 'πίσω', εκεί που δεν έχει αλλάξει τίποτα,

και να καταλαβαίνεις πόσο εσύ έχεις αλλάξει.

Ο Μπάμπης Ματσαμάκης και ο Γιώργος Κοκολάρας στους ρόλους των Player 1 και Player 2.

Για επικοινωνία μαζί μας : ArcadeReplay gmail com

Μείνετε συντονισμένοι. . .

Το Link για το κανάλι ειναι παρακάτω

http://www.youtube.com/user/ArcadeReplay
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπραβο ρε αλανια πολυ καλη προσπαθεια και κανετε και αυτο που γουσταρω δηλαδη σχολιασμο ενω παιζετε με μερικες πολυ καλες ατακες κλπ και οχι απλα περιγραφη του τι ειναι το παιχνιδι που στην τελικη το ξερουμε ολοι ωσοι ασχολουμαστε με τα arcades.Εξαιρετικη προσπαθεια :thumbup:
 
Γεια σας παιδες..

Ωραιοι ειστε, κανετε και το κεφι σας..μια χαρα..

Σειρα εχει να δειξετε τι και πως φτιαξατε το arcade, με τι frontend τρεχει κτλ..
 
Η κατασκευή και το εσωτερικό του Arcade θα υπάρχει σε ξεχωριστό βίντεο μέσα στη χρονιά,

προς το παρόν να σας πούμε οτι σαν frontend χρησιμοποιούμε ένα δικο μας modification του Hyperspin, αν και για να κάνουμε την εγγραφή χρησιμοποιούμε mame+.

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια.
 
Μπραβο για την προσπαθεια σας , ο σχολιασμος πολυ καλος :D .
 
Σας καλωσορίζουμε κι από δω! :)

Μπράβο για τη δουλειά σας! Θα χαρούμε να τα πούμε και στα επιμέρους θέματα των παιχνιδιών! :)

Keep it retro! ;)
 
D@redevil είπε:
Σας καλωσορίζουμε κι από δω! :)
Μπράβο για τη δουλειά σας! Θα χαρούμε να τα πούμε και στα επιμέρους θέματα των παιχνιδιών! :)

Keep it retro! ;)
Καλώς σας βρήκαμε, μας βοηθάτε λίγο με το 'navigation'; που βρίσκονται τα παιχνίδια για arcades? (ή τα περισσότερο σχετικά με τα δικά μας ;)

ευχαριστούμε :)
 
Καλώς ήρθατε στην παρέα μας.

Arcade Replay είπε:
Καλώς σας βρήκαμε, μας βοηθάτε λίγο με το 'navigation'; που βρίσκονται τα παιχνίδια για arcades? (ή τα περισσότερο σχετικά με τα δικά μας ;) ευχαριστούμε :)
Στο ίδιο υποφόρουμ που ήμαστε τώρα υπάρχουν αρκετά arcades reviews :)
 
Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν,εμένα προσωπικά δε με αγγίζει ενά κανάλι που παίζουν 3-4 χιλιοπαιγμένα παιχνίδια αραδιάζωντας διάφορες στημένες αρλούμπες.

Γνώμη μου είναι πως,εφόσον κάνατε που κάνατε τη προσπάθεια,κάντε τη πιο ώριμη και σοβαρή τουλάχιστον,αυτό νομίζω θα ήθελαν οι περισσότεροι.
 
Ο φίλος μας ο Chahn έχει την τιμητική του στο παρακάτω βίντεο μετά το 13:25 ;)

www.youtube.com/watch?v=-6dZQ3UZ5gM
 
Arcade Replay είπε:
Ο φίλος μας ο Chahn έχει την τιμητική του στο παρακάτω βίντεο μετά το 13:25 ;) www.youtube.com/watch?v=-6dZQ3UZ5gM
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και τα ωραία σας lapto,μπορείτε τώρα να τα πάρετε και να τα τοποθετήσετε εκεί όπου γνωρίζετε καλύτερα,νάστε πάντα καλά λεβέντες :)
 
Καπου τα χετε μπερδεψει λιγο παιδια - καλη η πλακα - αλλα το φορουμ μας δεν ειναι πεδιο αντιπαραθεσης.
 
Πίσω
Μπλουζα