Archie [Άρτσι]

Βλεπω οτι το αρχικο ποστ ειναι του 2008. Ειμαι ομως σιγουρος οτι εχουμε και αλλου θρεντ για τον Αρτσι.

Πραγματι εγω τον Αρτσι τον ειχα προλαβει οταν κυκλοφορησε γυρω στο 89-90. Πρεπει να ειχε ξανακυκλοφορησει καποια χρονια αργοτερα απο την Modern Times.
 
Rakeesh είπε:
Βλεπω οτι το αρχικο ποστ ειναι του 2008. Ειμαι ομως σιγουρος οτι εχουμε και αλλου θρεντ για τον Αρτσι.
Πραγματι εγω τον Αρτσι τον ειχα προλαβει οταν κυκλοφορησε γυρω στο 89-90. Πρεπει να ειχε ξανακυκλοφορησει καποια χρονια αργοτερα απο την Modern Times.
Μηπως εννοεις αυτο το θεμα;

https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j..._SAYNBi-bRxX6g

εχω κι εγω την αισθηση οτι υπαρχει θεμα και αλλου στο φορουμ για τον Αρτσι...
 
Πράγματι υπήρχε θέμα. Για κάποιο λόγο η sofiakosm άνοιξε με το ίδιο ποστ που έκανε στις 08-03-2008 θέμα στις 03-12-2008!

Έκανα μεταφορά τα ποστ σας.
 
WTAF?

Ο Archie και η τρελοπαρεα του στον υποπτο κοσμο του Riverdale!

 
Πολυ ενδιαφερον! Αν ομως δεν εχει καμια σχεση με το Αρτσι, γιατι εβαλαν τους χαρακτηρες; Ακομα και η wikipedia εχει ελαχιστες πληροφοριες για τη σειρα και την υποθεση.

Παντως σε αυτη την εκδοχη, ψηφιζω Μπετυ δαγκωτο :D

(ασχετη, ερωτηση, τι σημαινει το Α στα αρχικα WTAF? Το WTF ξερω μονο!)
 
Τι εννοεις δεν εχει σχεση; Ειναι συμπαραγωγη της Archie Comics αρα ειναι και επισημα Archie. Πιο σχεση δεν γινεται!

Οσο για το Α σημαινει actual, και ειναι για τις περιπτωσεις οπου ενα σκετο WTF απλα δεν φτανει. Νομιζω οτι το συγκεκριμενο μετραει!

Παντως εγω θα προτιμησω το πραγματικο Twin Peaks που ερχεται 21 Μαΐου!
 
Μα αυτό είναι Θρίλερ... Δεν έχει καμιά σχέση με αυτό που διαβάζαμε στο κόμικς :(
 
Ναι αυτο εννοουσα. :) Reimagining ως εφηβική σειρά μυστηρίου.
 
Πίσω
Μπλουζα